Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Serik Boğazkent Mahallesinde 4+1 119 m2 Dubleks Daire

Sahibinden 4 + 1 119m2

Özellikler

Tapu no 8291
Ada 163
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Boğazkent Mahallesi, 56.Sokak, No: 44/2, Serik / ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Boğazkent Mahallesi sınırları içerisinde, Akdeniz Caddesi ile Alpaslan Caddesi kesişiminde yer alan kavşaktan batı yönüne Alpaslan Caddesi istikametine dönülür ve cadde üzerinde yaklaşık 760 m ilerlenir ve yol ayrımından sağa (kuzey yönüne) 103.Sokağa dönülür. 103.Sokak üzerinde yaklaşık 140 m ilerlenir ve yol ayrımından sağa (doğu yönüne) 56.Sokağa dönülür ve sokak üzrerinde yaklaşık 85 m ilerlendiğinde yolun sağ tarafında ara parsel konumunda taşınmazın yer almaktadır. Altyapı hizmetleri tamamlanmıştır. Konu taşınmaza toplu taşıma ile ulaşım mevcuttur. Taşınmaza 350 m mesafede Sensitive Resort&Spa Otel bulunmakta ve denize yaklaşık 1,5 km mesafededir.

Özellikler: Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 510,00 m2 yüzölçümlü parsel üzerinde kurulu, kat mülkiyetli, 2 katlı Betonarme Dubleks Mesken ve Arsası niteliğinde, betonarme III/A yapı sınıfında, ayrık nizamda inşa edilmiş 2 adet dubleks meskenden oluşmaktadır. Bina parsel çevresinin beton üzeri tel örgü ile çevrili durumda olup, çevre ve peyzaj bakımsız durumdadır. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup, taşınmazlara giriş kuzey yönünden bağımszı girişleri bulunmaktadır. Taşınmaz sosyal donatı alanlarına, otellere ve denize yakın konumdadır.

Taşınmazın giriş katında; salon + açık mutfak, wc-duş ve hol bölümlerinden, 1.katında; 3 oda, banyo-wc, hol ve 2 balkon bölümlerinden, Çatı katında; 1 oda, banyo-wc ve hol bölümlerinden oluşmakta olup, Zemin (giriş) katı 35 m2, 1.normal katı 52 m2 ve Çatı katı 23 m2 inşaat alanlıdır. Buna göre taşınmaz toplamda 110 m2 brüt alanlıdır. Ayrıca taşınmazın zemin(giriş) katında projesinde ve mahallinde bulunan 13 m2 teras alanı yasal ve mevcut alana dahil edilmemiş, şerefiye değeri olarak göz önünde bulundurulmuştur. Taşınmazın çatı katında projesinde görünen oda bölümü batı yönüne 1,5m çatı arasına ötelenerek yaklaşık 9 m2 büyümesi mevcuttur. Taşınmaz mevcutta toplam brüt 119 m2 alana sahiptir. Taşınmazın giriş kapısı çelik doğrama, iç kapıları ahşap presli panel doğrama ve pencere doğramaları pvc doğramalar. Salon, mutfak ve oda zeminleri seramik, duvarları plastik boyalı ve tavan köşeleri kartonpiyerlidir. Islak hacimlerde zeminler seramik, duvarlar fayans kaplamadır. Mutfak tezgahı mevcut olup, mutfak dolapları laminattır. Taşınmaz içi merdiven ahşap mamüldür. Taşınmazın işçilik ve malzeme kalitesi orta düzeyde olup, konu taşınmazın kısmen tadilat ihtiyacı bulunmaktadır.

Not: 23.07.2008 tarih ve 39/08 sayılı Yapı Kullanma izin Belgesi  (iskan ) mevcuttur.