Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Serik Belkıs'ta Aspendos'a Yakın Kargir Bina ve Arsa

Sahibinden 792m2

Özellikler

Tapu no 8308
Pafta O26-A-09-A-3
Ada 118
Parsel 1-2-3
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Antalya İli, Serik İlçesi, Belkıs Mahallesi, Kızılbelen Köyiçi Mevkii (118 ada, 1-2-3 parsel)

Açıklama

Ulaşım: Antalya -Manavgat D400 Karayolundan doğu istikamete ilerlenir, sol koda görülecek olan Belkıs (Aspendos) kavşağından dönülür, yaklaşık olarak 2,5 km kuzey istikamete ilerledikten sonra sağ kolda bulunan yola dönülür, yaklaşık olarak 250 mt. doğu istikamete ilerledikten sonra sol kolda bulunan ana taşınmazlara ulaşılır. Taşınmazın kuzeybatısında; Aspendos Antik Kenti ve Aspendos Anfi Tiyatrosu vb. kentsel donatılar ve çeşitli büyüklüklerde rekreasyon alanları bulunmaktadır.
Özellikler:  118 Ada 1 Parsel: 560,68 m2 yüzölçümlü tapuda `ARSA` vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak dikdörtgen formda olup topografik olarak eğimsiz yapıdadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve parsel sınırını belirleyen bir fiziksel ayırıcı mevcut değildir.
118 Ada 2 Parsel: 152,73 m2 yüzölçümlü, tapuda `2 Katlı Kargir Bina,İş Yeri Ev` vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak yamuk formda olup topografik olarak yaklaşık %1-3 eğimli, yapıdadır. Parselin doğu cephesinde 3 no.lu parsel, batı cephesinde 1 no.lu parsel bulunmakta olup, güneyi kadastral yola cephelidir. Taşınmazın üzerinde 124 m2 den oluşan tek katlı kargir bina olduğu görülmüştür. Taşınmaz 118 ada 3 parsel üzerinde bulunan restaurantın kapalı servis bölümü olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın dış cephesi kahverengi tonlarda ateş tuğla olup orta derecede bakımlıdır. Zeminleri mozaik taş kaplama olup duvarları ateş tuğladır, pencereleri PVC çerçeveli cam olup, iç kapıları ahşap doğramadır. Kullanılan işçilik ve malzeme orta kalitedir.
118 Ada 3 Parsel: 133,74 m2 yüzölçümlü tapuda `ARSA` vasıflı taşınmazdır. Parsel geometrik olarak amorf formda olup topografik olarakyaklaşık %1-3 eğimli,yapıdadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ve parsel sınırını belirleyen bir fiziksel ayırıcı mevcut değildir. Parselin batı cephesinde 2 no.lu parsel bulunmakta olup, güneyi kadastral yola cephelidir. Taşınmazın üzerinde 143 m2 x 2 Kat : 248m2 alanlı Zemin + 1.Kat + Çatı olmak üzere toplam 2 kattan oluşan kargir bina olduğu görülmüştür. Taşınmazın kuzey bölümünde parsel alanından taşmış yaklaşık 36 m2 alanlı teras alanı bulunmaktadır. Taşınmaz restaurant olarak faaliyet göstermekte olup, zemin katı mutfak ve servis alanı, 1. Katı ofisler, çatı katı servis alanı olarak kullanılmaktadır. Taşınmazın dış cephesi beyaz tonlarında olup orta derecede bakımlıdır. Taşınmazın mutfak bölümü zeminleri ve duvarları seramik kaplıdır. Tavanları beton üzeri alçı sıvalıdır. Servis bölümü zeminleri mozaik taş kaplama olup duvarları ateş tuğladır, pencereleri PVC çerçeveli cam olup, iç kapıları ahşap doğramadır. Kullanılan işçilik ve malzeme orta kalitedir.
Not: Taşınmaz Doğal Karakteri Korunacak Alanlar içerisinde kalmasından dolayı ve üzerine herhangi bir yapı yapılamamaktadır.