COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Soğuksu Mahallesinde Dükkan

Bankadan 109m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12009
Metre Kare 109m2
Ada 1442
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 2
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Soğuksu, 297. Sokak Çiçek apt.No:3 / 2 Muratpaşa /ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazlar Antalya ili, Muratpaşa İlçesi, Soğuksu Mahallesi, 297.Sokak üzerinde konumlu 3 dış kapı numaralı binada yer alan 2 numaralı depolu mesken nitelikli taşınmazdır. Ulaşım; Bölgenin ana arterlerinden olan Kazım Karabekir Caddesi üzerinden kuzey yönünde ilerlenirken sol kolda kalan Toroslar Caddesine dönülür. Yaklaşık 70 m sonra sağ koldaki 306. Sokağa, ardından yaklaşık 60 m sonra sol koldaki 297. Sokağa dönülmek suretiyle taşınmaza ulaşım sağlanabilir. 
Özellikler: Taşınmaz 2 no'lu B.B., binanın 2. ve 1. bodrum katında bina girişine göre sağ cephede yer almaktadır. Taşınmaz 2. bodrum katta brüt 64 m2 alanda depo, 1. bodrum katta brüt 45 m2 alanda mutfak nişli salon, yatak odası, banyo-WC hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın kat, konum ve alan olarak uyumlu olduğu görülmüştür. Taşınmaz zeminleri tüm hacimlerde seramik döşelidir. Duvarlar yaşam mahallerinde saten boyalı, ıslak hacimlerde fayans kaplıdır. Daire giriş kapısı çelik kapı olup, kuzey cepheden camlı çelik kapı ile de giriş sağlanabilmektedir. 
Taşınmaz Antalya İli, Muratpaşa İlçesi, Soğuksu Mahallesi sınırlarında 1442 ada 14 parselde kayıtlı 440 m2 yüzölçümüne sahip arsa ve üzerindeki betonarme binadır. Bina 2 bodrum, zemin ve 3 normal kat + Ç.A.P. Olmak üzere 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Taşınmaz binanın 2. bodrum katında, 1. bodrum kat meskenlerine ait depolar, su deposu ve hidrofor, 1. bodrum katta depolu 2 adet mesken, diğer katların her birinde 2 şer mesken bulunmakta olup, binada toplam 10 adet bağımsız bölüm tescil edilmiştir. Bina girişi binanın güney cephesinden 1. bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik bazlı dış cephe boyalı, yer yer ahşap motif kaplamadır. Bina giriş kapısı camlı çelik kapıdır. 
Not: 20.05.2016 tarih 258 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın tapu niteliği "Depolu Mesken" olarak geçmektedir.