Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Muratpaşa Sinan Mahallesinde 120 m2 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 120m2

Özellikler

Tapu no 9211
Ada 5137
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 30
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 24

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Antalya, Muratpaşa İlçesi, Sinan Mahallesi Cebesoy Cad. 1290 sok.

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden Burhanettin Onat Caddesi üzerinde ilerlenirken Narenciye Kavşağı`ndan sağa Balıkçıoğlu Caddesi’ne dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 450 m ilerlenerek sağa Cebesoy Caddesi`ne devam edilir. Cebesoy Caddesi üzerinde yaklaşık 400 m ileride sol cephede taşınmazın içerisinde bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. Bölge, Antalya`nın şehir merkezine çok yakın konumludur. Ticari potansiyel Cebesoy Caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Taşınmazın önünde Doğu Garajı Alışveriş Merkezi inşa edilmekte olup, Doğu Garajı arkeolojik alanı ile karşılıklıdır. Temel ihtiyaçlar Cebesoy Caddesi üzerinde küçük ve orta ölçekli ticari işletmelerin yanı sıra yakın konumlu büyük alışveriş merkezlerinden karşılanabilmektedir. Cebesoy Caddesi üzerinde ticari yoğunluk orta seviyede olup, yapılarda alt katlar ticari nitelikte kullanılmaktadır. Taşınmaz genellikle orta gelir grubunun tercih ettiği bir bölgede yer almaktadır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı ve rekreasyon alanları yeterli seviyededir. Bölgeye ulaşım sürekli olarak Cebesoy Caddesi üzerinden toplu taşıma araçları vasıtasıyla sağlanmaktadır.
Özellikler: 24 nolu bağımsız bölüm yaklaşık brüt 
120 m2 kullanım alanına sahiptir ve içerisinde bulunduğu binanın doğu-batı cephesinde yer almaktadır. Taşınmaz salon, 3 adet oda, mutfak, antre, banyo, WC ve 2 adet balkon hacimlerinden meydana gelmektedir. Taşınmaz içerisinde salon, oda zeminleri ve antre laminat parke, ıslak hacimlerden banyo, WC ve balkon zeminleri seramik ile kaplıdır. Taşınmazın iç kapıları ahşap kapı, dış kapısı çelik kapı, dış doğramaları ahşap ve PVC doğramadır. Taşınmazın mutfağında profil kapaklı mutfak dolapları ile fayans tezgah bulunmaktadır. Banyoda duşakabin, alafranga klozet ve lavabo, WC’de alaturka klozet ve lavabo bulunmaktadır. Taşınmaz yaklaşık 30 yıllık bina içerisinde yer almakta olup, kısmen bakımsızdır. Taşınmazın ısıtma sistemi klimadır.
Taşınmazın içerisinde yer aldığı bina; 1554,00 m2 
yüzölçümüne sahip, arsa vasıflı taşınmaz üzerinde ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş olup bina; Bodrum + zemin +asma kat+ 4 normal kattan oluşmaktadır. Binanın toplamında 27 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina giriş holü, merdiven ve sahanlıklar mermer ile kaplı, duvarları plastik boyalı ve merdiven korkulukları demir doğramadan imal edilmiştir. Binanın dış cephesi plastik dış cephe boyalıdır. Binaya giriş, zemin kat seviyesinden ve arka cepheden A ve B blok şeklinde 2 adet olarak sağlanmaktadır. Bina içerisinde asansör bulunmamaktadır.
Not:  19.12.1986 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.