COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa ilçesi Bahçelievler Mahallesi'nde Kiracılı 3+1 Daire

Vakıftan 3 + 1 145m2

Özellikler

Satıcı Vakıftan
Tapu no 14093
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 73
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 48
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 7
Bağımsız Bölüm 29

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçelievler Mah. Konyaaltı Caddesi, No:56, Çakırlarlıoğlu Apt., Kat:7, Daire:29,

Açıklama

Özellikler: Konu mülk, 7 kat, 29 bağımsız bölüm no'lu mesken vasıflı taşınmazdır. Batı cepheden sağlanan bina girişine sol-sağ yan cephelerde, ana taşınmazın kuzey ve güney cephelerinde konumludur. Taşınmazın panoramik deniz manzarası bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 145m2; 3 oda, salon, mutfak banyo, wc, antre, hol, 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır . Giriş kapısı ve iç kapılar ahşap, dış doğramalar pvc, oda salon zeminleri laminnat parke, sılak zeminler seramik kaplı, duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Mutak dolabı mdf, tezgahı mermerdir. Taşınmaz bakımlı olup işçilik kalitesi orta düzeydedir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkulün bulunduğu parsel, Konyaaltı Caddesi üzerinde yer almaktadır; düzgün geometrik formdadır ve düz bir topoğrafyaya sahiptir. Bina girişleri Konyaaltı Caddesi cephe hattına göre bodrum kat sağ ve sol yan cephelerden, batı ve doğu yönlerinden sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım sağlanan giriş, batı cepheden sağlanmaktadır. Bodrum kat, 7 kat ve çatı kat olarak proje ve inşaa edilmiştir. Mimari projesine göre bodrum katında; 7 adet dükkan, 2 adet mesken ve bina girişleri, 1. katında ve diğer katlarında 3’er adet mesken olmak üzere toplam 26 adet mesken ve 7 adet dükkandan meydana gelmektedir. Bina girişleri Konyaaltı Caddesi cephe hattına göre bodrum kat sağ ve sol yan cephelerden, batı ve doğu yönlerinden sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım sağlanan giriş, batı cepheden sağlanmaktadır.

Taşınmazın yakın çevresi konut ve konut altı ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 9-10 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Üst gelir grubunun talep gösterdiği bölgede konut arzı yüksektir.

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu bölgede ulaşım esasen bölgenin ana arterleri olan Konyaaltı Caddesi üzerinden sağlanmaktadır. Ana taşınmaz Konyaaltı Caddesi üzerinden batı istikamette ilerlerken sağda konumludur. Taşınmaza bu ana arter dışında diğer yollar ile de ulaşım rahat olarak sağlanabilmektedir. Taşınmazın konumlandığı bölge, ayrıca toplu taşıma ile ulaşım açısından da avantajlı olup, taşınmazın yer aldığı caddeden otobüs, tramvay ve minibüs güzergahları ile ulaşım imkanı mevcuttur.

Not: Taşınmazın halihazırda kiracısı bulunmaktadır.16.05.1972 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) bulunmaktadır. Taşınmaz tapuda Kışla Mahallesinde kayıtlıdır. Aylık kira getirisi 4.103 TL'dir.