Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Muratpaşa Güzeloba Mahallesinde 2+1 83 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 83m2

Özellikler

Tapu no 8415
Ada 6323
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Güzeloba Mahallesi, 2192.Sokak, Erdeniz Sitesi, B-Blok, D:4 Muratpaşa / Antalya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Havaalanı Caddesi ile Bülent Ecevit Bulvarının kesiştiği kavşakta konumlu Güzeloba Kipanın güneyinden geçen Rauf Denktaş Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde doğu istikametinde yaklaşık 400 metre ilerledikten sonra, sola doğru 2192 (Akay) Sokağa devam edildiğinde, sokağın sonunda solda taşınmazın bulunduğu siteye ulaşılır. 

Özellikler: B Blok, Zemin Kat, 4 Nolu Mesken: Bağımsız bölüm mimari projesine göre, 83 m2 brüt alanlı olup salon-mutfak, 2 oda, antre, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Güneye cepheli balkona çıkış çocuk yatak odasındandır. Güney, kuzey ve batı cephelidir. Taşınmaz, bloğun güneyinde bulunan 2 girişten, batıya yakın olandan gidildiğinde, solda bulunmaktadır. Taşınmazın içine girilememiş olup, kat irtifakına esas projesindeki konumu ve alanı esas alınarak iç mekan özellikleri standart özelliklerde kabulü ile rapor tanzim edilmiştir.

Taşınmaz 1.474 m2 'lik bir alan üzerinde, A ve B bloklarından oluşan sitenin B Bloğu olup, ayrık nizamlı, betonarme bina olarak inşa edilmiştir. A Blok sitenin güneyinde bulunan bloktur. Değerleme konusu ana gayrimenkul; 2 bodrum + zemin + 1 normal + çatı arası katlıdır. Binanın dış cephesi sıva üstü silikon esaslı dış cephe boyasıdır. Güney cepheden ve 1. bodrum kattan girişi bulunan bloğun birbirinden bağımsız 2 adet girişi vardır. Giriş kapısı demir doğrama ve camlı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Bina girişinde, merdiven ve kat sahanlıklarında zeminler mermer, duvarlar ise alçı sıva üzeri plastik boya kaplıdır. Açık otoparkı bulunan sitenin etrafı bahçe duvarıyla çevrili olup çevre düzenlemesi yapılmıştır. 2 Blok ortasında açık yüzme havuzu bulunmaktadır. Taşınmazın 2.bodrum katında fitness salonu, sinema odası, sığınak ve sauna, 1.bodrum katında 1, 2 ve 3 nolu meskenler, kapıcı dairesi ile bina girişi, zemin katında 4, 5, 6 ve 7 nolu meskenler, 1.katında 8, 9, 10 ve 11 nolu dubleks olmak üzere, toplam 11 bağımsız bölüm bulunmaktadır. 

Not: 09.06.2008 tarihli Yapı Kullanma (İskan) izni bulunmaktadır.