COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Muratpaşa Doğuyaka Mahallesinde 106 m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 106m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11188
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 106m2
Ada 12761
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Doğuyaka Mahallesi, 1214 Sokak, Anar Park Evleri 2 Apartmanı, No: 10/4 Muratpaşa/Antalya

Antalya Muratpaşa Doğuyaka Mahallesinde 106 m2 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza Muratpaşa İlçesinin ana ulaşım arteri olan Termessos Bulvarı ve Aspendos Bulvarı üzerinden ulaşılmaktadır. Şehir merkezinde yer alan taşınmazın 900 m güneyinde Aspendos Bulvarı, 300 m doğusunda Termessos Bulvarı, 2 km batısında Antalya Büyükşehir Belediyesi yer almaktadır.

Özellikler: "Depolu Mesken" nitelikli 4 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, 1.+2.bodrum katta (1. bodrum + zemin kat görünümlü) kuzey cephede konumludur. Konu taşınmaz mimari projesine göre ve mahallinde yapılan incelemere göre; 2.bodrum katı (53 m2) 3 depo ve hol, 1.bodrum katı (53 m2) salon+mutfak, 1 oda, 2 banyo tertibinde brüt 106 m2 kullanım alanına sahiptir. Dairenin giriş kapısı çelik doğrama, iç kapıları amerikan doğrama ve pencere doğramaları pvc doğramadır. Salonda zeminler seramik, odalarda zeminler laminat parke, duvarlar saten boyalı ve tavanlar kartonpiyeridir. Islak hacim zeminleri seramik duvarları fayans kaplıdır. Banyoda küvet, lavabo ve wc mevcuttur. Mutfakta zeminler seramik, duvarlar saten boyalı olup, mdf mutfak dolabı ve granit tezgah mevcuttur. Taşınmaz genel görüntü itibari ile bakımsız olup tadilat gereksinimi bulunmaktadır.

Bina, 12761 Ada 5 parsel tapu senedine göre "Arsa" nitelikli olup toplam 2.000,00 m2 arsa alanı üzerinde ayrık nizamda betonarme karkas yapı tarzında 2 bodrum + zemin + 6 normal kat olmak üzere toplam 9 katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi doğu cepheden ve 1.bodrum kat seviyesindedir. Antalya Belediyelerinde uygulanmakta olan yüksek su basmanı kotu uygulaması sebebi ile bina girişi mahallen yer kotu seviyesinde zemin kat görünümündedir. Binanın 2.bodrum katında depolar ve sığınak, 1.bodrum katında 4 adet mesken ve bina girişi, zemin kat ve diğer normal katlarında 4'er adet mesken olmak üzere binada toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Dış cephe akrilik dış cephe boyalı olup, bina giriş zeminleri mermer, bina giriş kapısı demir doğrama içi cam, duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven zeminleri mermer olup korkulukları krom doğramadır. Açık otopark alanı, açık havuz ve 2 adet asansör bulunmaktadır. Açık havuz faal durumda değildir.

Not: 20.09.2011 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.