Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Manavgat Sarılar'da 2+1 70 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 70m2

Özellikler

Tapu no 5425
Pafta 0
Ada 422
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Sarılar Mahallesi, 3055 sokak, Erdoğan-­4 Apt., No:1, Daire:1, Manavgat/ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaz bölgeye ulaşımı sağlayan Cumhuriyet Caddesi üzerinde Sarılar Mahalle merkezine devam edilirken sağ kola ayrılan 3050 sokağı dik kesen 3055 sokağın köşesinde konumludur. Yakın çevresi konut ve konut altı kısmen ticari kullanım fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge yapılaşma karakteristiğini 2­3 katlı apartman tipi yapılar oluşturmaktadır. Alt ve orta gelir grubunun talep gösterdiği bölgede Yukarı Mahalle Camii, Kavaklı Mezarlığı gibi kamusal kullanımlar bulunmaktadır. Planlı yapılaşmaya sahip bölgede (yol, su, elektrik, doğalgaz, kanalizasyon) altyapı çalışmaları devam etmektedir. Toplu taşıma araçları ile ulaşımı rahattır.


Özellikler: 1 b.bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının bodrum katında, katta tek daire konumundadır. Onaylı mimari projesine göre brüt: ~70m2 kullanım alanına sahiptir. Ayrıca zemine oturan 5m2 alanlı açık teras alanı bulunmaktadır. Taşınmaz Antre, ­hol +2 oda + 1 oturma odası + 1 mutfak + 1 banyo-­wc + 1 lavabo-­wc, 1 teras hacimleri şeklindedir.Taşınmazda projesinden farklı olarak herhangi bir imalat bulunmamaktadır. Ana giriş kapısı çelik, iç kapı doğramaları panel, pencere doğramaları PVC ısıcamlıdır. Salon ile odalarda zemin laminat parke, duvarlar saten boyadır. Banyo ve wc bölümlerinin zemin ile duvarları seramik kaplamadır. Banyo içerisinde ayaklı lavabo, klozet ve kabinli küvet bulunmaktadır. Mutfakta laminat dolaplar ve mermerit tezgah mevcut olup, zemini ile tezgah üst kısmı seramik kaplama, duvarları saten boyadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut ve kullanılır durumdaki gayrimenkulün ısıtılması klima ile sağlanmaktadır. Doğalgaz altyapısı mevcuttur. Değerleme günü itibariyle taşınmazın %100 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.

Değerlemeye konu olan taşınmazın bulunduğu bina IIIA yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum + zemin + 2 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında bina girişi, 1 adet mesken; zemin katında ve 2 Normal katta 1'er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 4 adet bağımsız bölüm şeklindedir. Binanın dış cephesi sıva üzerine akrilik esaslı boyadır. Girişi bodrum kat güneydoğu yönden sağlanmaktadır.Binanın giriş kapısı alüminyum doğrama, iç zeminleri giriş ve sahanlıklarda mermer kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 26/12/2013 tarihli yapı ruhsatı ve 11/12/2014 tarihli yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.