Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Manavgat Kavaklı Mahallesinde 1/2 Hisseli Daire

Bankadan 3 + 1 110m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 7984
Ada 1619
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Hisseli Evet
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kavaklı Mahallesi, 6529 Sokak, No:8/8, Manavgat/Antalya

Açıklama

Ulaşım: Manavgat İlçe Merkezinde Hasan Fehmi Boztepe Caddesi’nde Özel Yaşam Hastanesi ve Hisar Tıp Merkezi’nin bulunduğu ışıklı kavşaktan kuzeye 6521 Sokağa dönülerek 250 m ilerledikten sonra sağa dönülerek yaklaşık 150 m ileride sağ kolda değerlemeye konu taşınmaza ulaşılır. İlçe merkezinde yer alan ve toplu taşıma güzergahına yakın konumda olan meskenin bulunduğu bölgede alt yapı imkanları tamdır.

Özellikler: Taşınmaz binanın 1. Katında, bina girişine göre sol ön‐yan cephede, ana gayrimenkulün kuzey‐ba cephesinde konumlu olup, projesine göre brüt toplam 110 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz salon, 3 adet oda, mu ak, antre, banyo, wc ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İç kullanım alanları görülememiş olup, bu nedenle tespit yapılamamıştır. Taşınmazın 1/2 hissesi satılıktır.

Ana taşınmaz 2 bodrum kat+ zemin kat+ 2 normal kat+ çatı kat olarak proje ve inşaa edilmiştir. Ana gayrimenkulde 2.Bodrum katta; sığınak, depo, odunluklar, 1. Bodrum katta; 3 adet mesken ve bina girişi, zemin katta; 4 adet mesken, 1. Normal katta; 4 adet mesken, 2. normal katta; 4 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi 1. bodrum kattan ve batı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi boyalıdır. Dış kapısı demir doğrama ve camdan yapılmıştır. Bina merdiven ve sahanlık zeminleri mermer kaplamadır. Binada açık otopark alanı bulunmaktadır.