Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Manavgat Gündoğdu Mahallesinde 118m2 Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 118m2

Özellikler

Tapu no 8417
Ada 108
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 132

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Gündoğdu Mahallesi, 11 Nolu Sokak, Dostlar Sitesi, A Blok, No:6/A Kat:Zemin+1, D.No:4 Manavgat / Antalya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için Gündoğdu merkezinde Turizm caddesi üzerinde batı istikametinde ilerlenirken Novum Garden Side otelini geçtikten sonra sola Fesleğenli caddesine dönülür ve yaklaşık 900 m ilerledikten sonra sağa 11 nolu sokağa girilir. Gayrimenkulün bulunduğu site bu sokak üzerinde yaklaşık 200 m ilerde sağ tarafta yer almaktadır. Taşınmazın ulaşımı kolay olup alt yapı problemi bulunmamaktadır.
Özellikler: Taşınmaz zemin+1 normal katta güneyde yer alan bina girişine göre sağ ön tarafta yer almakta olup güney-doğu cephelidir. Taşınmaz zemin katta: salon,açık mutfak, antre, dubleks merdiveni ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup 65 m2 kullanım alanlıdır.  1.kat: 2 oda, banyo ve balkon bölümlerinden oluşmakta olup 53 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz toplam 118 m2 kullanım alanlıdır. 
Gayrimenkulün bulunduğu site 4310,00 m2 yüzölçümlü arsa üzerine B.A.K yapı tarzında 8 adet bloktan (A,B,C,D,E,F,G,H) oluşacak şekilde projelendirilmiş ve inşaa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A Blok zemin+1 normal kat olacak şekilde projelendirilmiş ve inşaa edilmiştir. Projesine göre zemin+ 1.normal katta 4'er adet mesken olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat kuzey ve güney cepheden sağlanmaktadır. Binada her taşınmazın kendine ait girişi bulunmaktadır. Binada merdiven ve sahanlıklar mermer kaplama, duvarlar ince sıva üzeri plastik boyalıdır. Siteye ait açık otopark bulunmaktadır. 
Not: 07/09/2006 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.