Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Konyaaltı Hurma Mahallesinde 112 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Tapu no 8418
Ada 9156
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm D 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hurma Mahallesi, 223.Sokak, Termesos Sitesi, 7/D, Kat:3+Çatı, D:15 Konyaaltı/ Antalya

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için tarif olarak, Boğaçay, 1. Cadde ve 2. kesiştiği kavşaktan kuzeybatı istikametinde Boğaçay Caddesi üzerinde devam edilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1,3 km ilerden sağa kuzeydoğu istikametinde 216. Sokağa dönülüp 350 m devam edildiğinde, sola 223. Sokağa geçilir. 223. sokak üzerinde batı yönünde yaklaşık 100 m ilerlediğimizde yolun solunda, değerleme konusu taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkule ulaşılır. 

Özellikler: Taşınmazın salon ve oda zeminleri laminant, ıslak hacimler, mutfak ve antre zeminleri seramik kaplıdır. Duvarlar oda, salon, antre ve mutfak da saten alçı sıva üzeri plastik boyalı, banyo duvarları tavana kadar seramik kaplı, tavanlar alçıpan asma tavandır. Mutfak içerisinde lake mutfak dolapları ve granit tezgah bulunmaktadır. Banyolarda alafranga klozet, ayaklı lavabo ve duşakabin bulunmaktadır. Taşınmazın dış kapısı çelik kapı, iç kapıları Amerikan panel ve dış doğramaları PVC doğrama otomatik panjurludur. 

Taşınmazın bulunduğu bina, 3.594 m2'lik bir arsa üzerine, ayrık nizamda, 4 bloklu sitenin D bloğu olup; D blok parselin kuzeydoğu köşesinde bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Bahçe içerisinde ortak kullanıma ait açık otopark alanı ve yüzme havuzu bulunmaktadır. Konyaaltı Belediyesi'nde onaylı mimari projesine göre, bodrum katında 1, 2 ve 3 nolu meskenler, zemin katta 4, 5 ve 6 nolu meskenler, 1. normal katında 7, 8 ve 9 nolu meskenler, 2. normal katta 10, 11 ve 12 nolu meskenler, 3. normal katta 13, 14 ve 15 nolu dubleks meskenler olmak suretiyle, taşınmazda toplam 15 adet bağımsız bölüm vardır. Binanın cephesi dış cephe boyalıdır. Girişi, kat sahanlıkları ve merdiven basamakları granit kaplı, duvarlar girişte ve normal katlarda 1 m'ye kadar granit kaplı kalan kısmı alçı sıva üzeri plastik boyalı olup, asansör çevresi tavana kadar granitden sövelidir. Bina girişi bodrum kattan ve kuzey cephedendir. 

Not: 05.03.2009 tarihli Yapı Kullanma (İskan) belgesi bulunmaktadır.