Antalya Kepez'de Depo ve 6374 m2 Arsa

 • Şirketten
 • 6374 m2

Özellikler

  • Tapu no
   3514
  • Pafta
   -
  • Ada
   28576
  • Parsel
   1
  • Tapu Bilgisi
   Arsa Tapusu
  • Emsal
   0.80

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Alıcı öder

Harita

Açıklama

Açık adresi: Altınova Sinan Mahallesi, Ülker Sokak, No:70 Kepez/ ANTALYA

Ulaşım: Konu taşınmaz, Antalya ili, Kepez ilçesi, Altınova Sinan Mahallesi, 28576 ada 1 nolu parsel üzerinde yer almaktadır. Serik Caddesi ile Antalya Caddesi’nin kesiştiği kavşaktan itibaren, Antalya Caddesi üzerinde ~70 m ilerledikten sonra sağa Serik Caddesi yan yoluna girilir. Serik Caddesi yanyolunda kuzeydoğu istikametinde ~3.30 km ilerledikten sonra sola Anso Sokak’ına dönülür. Anso Sokak’ı üzerinde ~140 m ilerledikten sonra sola Ülker Sokak’ına dönülür. Konu taşınmaz Ülker Sokak’ı üzerinde ~900 m ilerledikten sonra sağ kol üzerinde konumludur. Konu taşınmaz Antalya şehir merkezine ~11 km, Antalya Serbest Bölgesi’ne ~24 km, Antalya Uluslararası Havalimanı’na ~3 km mesafede konumludur. Taşınmaza özel araç ve toplu taşım araçları ile ulaşım mümkündür. Taşınmazın konumlu olduğu bölge, araç showroom ve yetkili servisleri, depo alanları, boş yapılar, dükkan alanları, Depoo Alışveriş merkezi, Antalya Uluslararası Havalimanı, boş tarlalar ve sera alanları bulunmaktadır. Konu taşınmaz Altınova Sinan Mahalle merkezine ~2,5 km uzaklıktadır. Altınova Sinan Mahallesi genel olarak tek katlı,2-3 katlı yapıların, işyerleri, dükkanlar ve seralarla tarım amaçlı kullanılan alanların yoğun olduğu bir bölge niteliğindedir. Yakın çevresinde; Ekiphan Otel ekipmanları satış mağazası, Akbaba Beton Yapı Elamanları, Diana Travel, KIA Motors Showroom, Nissan Showroom, Mazda Showroom, Skoda Showroom, boş durumda olan tesisler, depolama alanları, seralar ve boş parseller yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 6.374,28 m2 yüzölçümüne sahip 28576 ada, 1 no’lu parseldir. Taşınmaz “Arsa” vasfında olup geometrik olarak yaklaşık yamuk formda ve topoğrafik olarak eğimsiz arazi üzerinde konumludur. Taşınmazın imar planında bulunan bazı imar yolları mahallinde henüz açılmamıştır. Taşınmazın üzerindeki yapı için Kepez Belediyesi İmar Müdürlüğü arşivinde 18.02.2016 tarihinde yapılan incelemeler ve araştırmalar sonucunda herhangi bir yasal evrağa, mimari projeye, vb. evrağa ulaşılamamıştır. Taşınmaz Taşınmazın üzerindeki yapı idar bina, büyük depo alanı, küçük depo alanı ve güvenlik kulübesinden oluşmaktadır. İdari bina bodrum + zemin + 2 normal kattan, diğer yapılar ise sadece zemin katta oluşmaktadır. Müşteri talebi ve bilgisi doğrultusunda mevcut imar durumu ile kullanım fonksiyonu da uyumlu olmadığı için konu parsel üzerinde yer alan yapıların ruhsatsız ve atıl olması sebebiyle de inşai yapılar inceleme kapsamına alınmamıştır. Konu taşınmaz mevcut durumda kullanılmamakta olup boştur. Konu taşınmazın çevresi bahçe duvarı üzeri tel örgüyle çevrili durumda olup çevre aydınlatması için aydınlatma direkleri mevcuttur. Taşınmaz içerisinde açık otopark alanı bulunmaktadır. Taşınmazın üzerinde bulunan yapılar haricinde kalan alanlarda zemin kilit taşı, kısmen saha betonu ve yeşil alandır. Taşınmazın kuzeybatı cephesinden sulama kanalı geçmektedir. 

Taşınmaz ticari fonksiyonu yüksek Serik Caddes’ine yakın konumda olması, Antalya şehir merkezine yaklaşık ~11 km mesafede konumlu olması, Ticaret alanı lejandında kalması, kuzeybatısındaki 15’lik yola ~65 m, güneybatısındaki giriş kapısının da bulunduğu 10’luk yola ~100 m, güneydoğusundaki 10’luk yola ~80 m cephesi bulunması ve Antalya Havaalanına yakın konumda olması açısından yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta + kdv doğmamaktadır. 

Gizle Hepsini Gör