COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Kepez Ünsal Mahallesi'nde 4+1 114 m2 Ters Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 114m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16865
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 114m2
Ada 6091
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 03/03/2015
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ünsal Mahallesi, 5121. Sokak No:8/2 Kepez/Antalya

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm numaralı depolu mesken nitelikli taşınmaz 2. Bodrum kat+ 1. bodrum katında, bina giriş kapısına göre sağ kolda konumlu olup güney ve doğu cephelidir. Onaylı mimari projesine göre 2. Bodrum kat 60 m2 + 1.bodrum kat 54 m2 kapalı alana sahip olup toplam 114 m2 alanlıdır. Taşınmaz mimari projesine göre 1. bodrum katta (giriş kat) salon + açık mutfak, 1 oda, 1 banyo-wc, antre+ hol, 1 adet 6 m2 teras ve iç merdiven, 2.bodrum katta 3 adet depo, 1 adet banyo-wc ve hol hacimlerinden oluşmaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina 3B yapı sınıfında, ayrık nizamda ve projesine göre 2bodrum + zemin + 3 normal kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binada 2.bodrum katta: dükkan ve mesken depoları, 1.bodrum katta: 1-2 nolu depolu meskenler, 19 nolu depolu dükkan, 20 nolu dükkan, kapıcı dairesi ve bina girişi, zemin katta ve 3 normal katlarda: her katta 4 er adet meskenler olmak üzere binada toplam 20 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binanın dış cepheleri normal sıva üzeri boyalıdır, kısmen dökülmeler mevcuttur. Bina girişi 1.bodrum kattan ve güney cepheden sağlanmaktadır. Taşınmaz bu bina girişine göre sağ -yan kolda konumludur. Bina içerisinde asansör bulunmamakta olup, bina kısmen orta bakımlıdır.

Ulaşım: Ünsal Mahallesi, 5121 Sokak, Bina No:8 Kat: 2.Bodrum+1. Bodrum Daire:2 Kepez/Antalya adreslidir. Taşınmaza ulaşım için 75. Yıl Caddesi üzerinden kuzey istikamette ilerlenirken, Akdeniz Sanayi sitesi 2 nolu girişten sola 5036 sokağa, devamında yaklaşık 400 m sonra sağa 5126 sokağa giriş yapılır. Konu taşınmaz bu sokak üzerinden yaklaşık 300 m sonra, 5137 Sokak kesişimin de, yolun solunda köşe konumlu binada yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Akdeniz Sanayi Sitesi, Ceza İnfaz Kurumu vb. yer almaktadır. Bölgedeki sosyal donatı alanları ihtiyacı karşılayacak seviyede ve yürüyüş mesafesindedir. Bölgenin ulaşım açısından herhangi bir problemi bulunmamaktadır.

Not: 03/03/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı depolu meskendir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.