COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Korkuteli Karşıyaka Mahallesinde 125 m2 daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11803
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 125m2
Ada 196
Parsel 30
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 27
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KARŞIYAKA MAH., 1267 SK., NO:20, DAİRE:7 KORKUTELİ/ANTALYA

Açıklama

 Özellikler: 7 numaralı bağımsız bölüm bina girişine göre sağ arka (kuzeybatı-güneybatı) tarafta yer almaktadır. Mimari projesinde salon, mutfak, hol, antre, 3 oda, banyo, WC ve 2 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 125 m2 kullanım alanlıdır. Güney-kuzey-batı cephelidir. İç mekanlara yönelik inceleme yapılamamıştır.
Bina içerisinde toplam 12 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi onaylı mimari projesine göre zemin kat seviyesinden ve kuzeydoğu yönünden yapılmaktadır. Parsel sınırları beton duvar ile çevrili, bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalıdır. Apartman giriş kapısı demir doğrama ve içi camdır. Apartman girişi zeminleri mermer kaplama ve duvarlar plastik boyalı, merdiven zeminleri mermer kaplı ve merdiven korkulukları demir doğramadır. Bina bakımsız durumda olup çevre düzenlemesi içerisinde açık otopark alanı bulunmaktadır.
Ulaşım: İstiklal Caddesi ile 1267. Sokak kesiştiği kavşaktan güneydoğu yönünde 1267. Sokak üzerinde 230 m. ilerledikten sonra, sağda söz konusu taşınmaza ulaşılır. Yakın çevresinde benzer nitelikte inşa edilmiş olan 3-4 katlı konutlar ve eski yapılaşmanın olduğu bir bölgede yer alması sebebiyle boş arsalar bulunmaktadır. Taşınmaza yakın konumda Karşıyaka Cami bulunmaktadır. Taşınmazlara ulaşım; İstiklal Caddesi üzerinden geçen toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır. 
Not: 25.08.1992 tarihli  yapı ruhsatı mevcuttur.