COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Kepez Göksu Mahallesinde 109 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 109m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11877
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 109m2
Ada 27267
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm C13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Göksu Mah. 6897 Sok. C Blok, No: 8/13 KEPEZ / ANTALYA

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz C blok 6.kat, 13 bağımsız bölüm zemin kattan sağlanan bina girişine göre katın sol tarafında konumlu olup güney, kuzey ve doğu cephelidir. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, duş, hol ve 2 adet balkon alanlarından oluşmakta olup net: ~95 m2 - brüt:~ 109 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın salon ve oda zeminleri şap beton halinde kaplamaları yapılmamıştır, duvarları plastik boyalımutfak ve hol zeminleri seramik kaplıdır. Mutfakta mutfak dolabı ve tezgah natamam durumdadır. Banyo ve duş bölümünde zemin ve duvarlar seramik kaplı olup duş yeri ekipmanları takılı değildir. Meskenin giriş kapısı çelik, iç kaplıar natamam durumda, pencere doğramaları plastik doğramadır. Taşınmaz natamam durumda olup inşaat seviyesi yaklaşık % 84 dir.
Taşınmazın yer aldığı ana taşınmaz 4 blok (A,B,C ve D) olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. T
aşınmazın yer aldığı C blok parselin kuzeydoğu cephesinde konumlu olup, 1 bodrum kat + zemin kat + 6 normal kat olmak üzere toplam 8 kattan oluşmaktadır. Bina girişi vaziyet planı ile uyumlu olarak kuzey cephesinden ve projesi ile uyumlu olarak zemin kattan verildiği belirlenmiştir. Toplam 14 adet bağımsız bölüm için kat irtifakı kurulmuştur. Bina giriş kapısı henüz takılmamıştır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binada ısınma bireysel olarak sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaza 
ulaşmak için, Altınova Bulvarından 6896 Sokak'a girilerek yaklaşık 100 metre ilerlendiğinde sağ kolda yer almaktadır. Bölge genel olarak 6-7 kat arası yapılar bulunmakta olup alt gelir grubu tarafından mesken olarak kullanılmaktadır. Alt gelir grubuna hitap eden, 6-7 katlı apartman fonksiyonlu gelişim gösteren bölge, alt yapı olanaklarından faydalanmakta olup ulaşım imkanları iyi durumdadır. Eğitim, altyapı ve sosyal tesisler mevcuttur. 
Not: 06.07.2012 tarih ve 1107 numaralı ilk yapı ruhsatı. 11.04.2014 tarih ve 428 numaralı iain değişikliği ruhsatı mevcuttur.