COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Antalya Finike İskele Mahallesi'nde 3+1 134 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 134m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17003
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 134m2
Ada 485
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İskele Mah.434 Sokak Reyhan Apartmanı No:3/1 Finike/Antalya

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın zemin katında, bina girişinin sol arka kolunda yer almakta olup güney-bati olmak üzere 2 cephelidir. Gayrimenkul mimari projesine göre: 134 m2'dir.3 oda, salon, mutfak, antre-hol, banyo, wc + lavabo ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul 1.180,37m2 yüzölçümlü arsa üzerine, ayık nizam, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul projesine göre ve mevcut durumda bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kat ve 15 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın bodrum katında, sığınak, odunluklar ve bina girişi, zemin katında 3 adet mesken, diğer 4 normal katın her bir katında 3'er adet mesken olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, bodrum kattan ve doğu cepheden sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı alüminyum doğrama üzeri cam kaplama, merdiven basamakları mermer kaplama, kat sahanlıkları seramik kaplamadır. Binada açık otopark ve asansör imkânı bulunmaktadır. Binanın dış cephesi silikon esaslı diş cephe boyası ile boyalıdır.

Ulaşım: Antalya ili, Finike ilçesi, İskele Mahallesi, 434 Sokak, Reynan Apartmanı, No: 3, K: Zemin, D:1 posta adresinde konumludur. (Uavt: 3263525564) Taşınmaza ulaşım için, Fatih Bulvarı üzerinde kuzey yönde ilerlerken sağa 422 sokağa dönülür, 385 m ilerledikten sonra sola 434 sokağa dönülür, 50 m ilerlenir ve sokağın sol kolunda yer alan, 433 sokak le 434 sokak kesişiminde yer alan, dış kapı numarasını 434 sokaktan almakta olan 3 dış kapı numaralı taşınmaza ulaşılmış olur. Taşınmazın bulunduğu bölge içe merkezinde yer almakta olup çok sayıda benzer tarzda inşa edilmiş 5- 10 yıllık yapılar, orta yoğunlukta yeni inşa edilmiş yapılar ve özel boş arsalar bulunmaktadır. Yapılaşma cadde üzerinde yer alan binaların zemin katları dükkân, üst katları mesken, ara sokaklarda ise konut fonksiyonlu gelişim göstermiştir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları devam etmekte olup kamu hizmetinden istifadesi tamdır. İskele Mahallesi orta gelir düzeyine hitap eden bir bölgedir. Taşınmazın hemen güneyinde Yavuz Selim Caddesi, doğusunda Akçay Çayı, 380 m batısında Fatih Bulvarı, 750 m güneyinde ise Finike Devlet Hastanesi, Finike ilçe Merkez ve sahil şeridi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.