Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Finike İncirağacı Mahallesinde Hisseli Sera

Bankadan 971m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 10447
Ada 454
Parsel 13
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Hisseli Evet

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

SAHİLKENT MAHALLESİ, KÖYİÇİ MEVKİİ, 454 ADA 13 PARSEL FİNİKE / ANTALYA

Açıklama

Özellikler: Tarımsal nitelikli taşınmaz dikdörtgen geometrik şekle sahip olup topografik olarak düz bir yapıdadır. Taşınmaz üzerinde yaklaşık 4 adet örtü altı sera (3000 m2) bulunmaktadır. Bu seralar plastik seradır. Seralarda domates ürünü yetişmektedir. Tapuda cins tahsisi yapılan kerpiç evler mevcut durumda olmadığı, sonradan 3 adet betonarme ev yapıldığı anlaşılmıştır. Yapıların içerisine girilememiş ve ölçüm yapılamamıştır. Bu yapılara ait herhangi bir yasal evrak ve ruhsat bulunmamaktadır. Parsele elektrik ve sulama suyu altyapısı mevcuttur. Parselin çevresi herhangi bir tel çitle çevrili değildir ve parselin sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamaktadır. 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında "Tarım Alanı" içerisinde yer almaktadır.
Ulaşım: Finike ilçe 
merkezinden Kumluca istikametine giderken Hasyurt kavşagından sola sapılır. Yaklaşık 3,00 km sonra merkez camisinden sola sapılır. Batıya doğru 800 m sonra sağa sapılır. Yaklaşık 200 m sonra sağ tarafta kalan taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım kolay olup mahalle merkezinde yer almaktadır. Taşınmaz mahalle merkezinin güneyinde konumlu olup çevrede betonarme evler, plastik seralar, tarlalar ve nar bahçeleri bulunmaktadır. Bölgede genelde tarımsal ürün yetiştiriciliği yapılmakta olup hayvancılıkta yoğun görülmektedir. Taşınmazın bulunduğu köy çevresinde plastik seralar, ekin tarlaları ve meyve bahçeleri olup halkın geçim kaynağı tarımdan sağlanmaktadır. Konu bölgenin geçim kaynakları tarım, hayvancılık üzerinedir.  
Not: Taşınmazın güncel parsel alanı 6254,84m2 olup, 25/161 hissesine karşılık gelen yaklaşık 971 m2 lik kısmı satılıktır.