• Tapu No: 1360
  • Satıcı : Yapı Kredi Bankası
  • Alan: 4800 m2

Özellikler

    • Pafta : 24a-18a
    • Ada : 0
    • Parsel : 220
    • Tapu Bilgisi : Arsa Tapusu

Açıklama

Açık Adres : Antalya İli, Finike İlçesi, Gökpınar Köyü, Arıf Mevkii, 220 Parsel

Ulaşım : İsmail Erol İlköğretim Okulundan kuzey istikametinde ilerlerken 45 m. sonra sola döndükten sonra 75 m. sonra sola dönülür, konu taşınmaz yaklaşık 240 m. sonra solda, yolun 20 m. kuzeybatısında konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde benzer özelliklerde seralar ve yüksek yoğunluklu bahçeler bulunmaktadır. Parsel mahalle ve ilçe merkezine yakın konumlanmıştır. 

Özellikler : Antalya İli, Finike İlçesi, Gökpınar Köyü, Arıf Mevkii, 220 Parsel kayıtlı 4.800,00 m² alana sahip "Tarla" vasıflı tarım arazisidir. Tarımsal nitelikli  arazi az eğimli olup geometrik olarak belirli bir şekle sahip değildir. Taşınmazın bulunduğu bölgede belediye alt yapısı bulunmakta olup taşınmaza ait elektrik ve su alt yapısı bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde; 220 m2 alana sahip 2 katlı, konut amaçlı kullanılan betonarme yapı ile 650 m2 ve 950 m2 olmak üzere toplam 1.600 m2 alana sahip cam sera bulunmaktadır. Yapılar kadastro paftasına işli olmayıp yapılara ait herhangi bir yasal evrak bulunmamaktadır. Sera içerisinde kabak yetiştirilmekte olup damalama sulama sistemi bulunmaktadır.  Yol cephesi olmayıp asfalt yola yakın konumdadır. Söz konusu parsellerin belirleyici tel ve çitler bulunmamakta olup bölgesel olarak tespit yapılmıştır. 

Tarla vasıflı arazi, üzerinde izinsiz bir yapılaşma olmasına rağmen su ve elektrik şebekeleri gibi belediye altyapılarından faydalanabiliyor olması, asfalt yola yakın konumda bulunması açısından yatırım amaçlı değerlendirilebilir. 

Önemli Not: Taşınmazın tahliyesi devam etmektedir. Gayrimenkul sadece dışarıdan görülebilmektedir. Ek bilgi ve sorularınız için Sizi Arayalım formu'nu doldurunuz.