Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Antalya Demre Köşgerler Köyü Köyiçi Mevkiinde 3347 m2 Tarla

Bankadan 3347m2

Özellikler

Tapu no 10636
Ada 194
Parsel 45
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Antalya Demre Köşkerler Köyü Görde Mevkii

Antalya Demre Köşgerler Köyü Köyiçi Mevkiinde 3347 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Demre Belediyesi'nden hareketle Alakent Caddesi üzerinde kuzeye doğru 2 km ilerlenir. Daha sonra İlkokul Caddesi üzerinde doğuya doğru 1 km ilerlenir. Köşkerler Köprüsü geçildikten sonra Köşkerler Köyü Yolu üzerinde 1 km ilerlenir. Sola dönülerek taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: Taşınmaz 3347 m2 ve yamuk çokgen şeklinde bir geometrik yapıya sahiptir. Değerleme konusu taşınmazın kuzeyinde 4 metre kadastro yolu bulunduğu görülmüştür. Taşınmaz eğimsiz bir topografik yapıya sahiptir. Taşınmaz toprak cinsi verimlidir Taşınmazın şebeke suyu ve elektriği bulunur.

Not: 03.09.2018 tarih itibariyle Demre Belediyesi imar servisinden alınan bilgilere göre taşınmaz 1/100.000 ölçekli Demre Çevre Düzeni Planı'nda ''tarımsal niteliği korunacak bölge''içerisinde kalmaktadır. Taşınmazın Demre Kadastro Müdürlüğü'nde incelenen paftasında eski parsel numarası 462 , yeni ada parseli 194 /44 parselin doğusundan kadastro yolu geçtiği , bu yolun söz konusu parsele ulaşıp sonlandığı bilgisine ulaşılmıştır. Bu durumda söz konusu parselin 4 metre kadastro yoluna cephesinin bulunduğu görülmüştür. Bu durumda Tarım İl görüşü ile 75 m2 inşaat izni verilebilir.