Antalya Alanya Avsallar'da 1+1 78m2 Daire

Bankadan • 1 + 1 • 78m2

Özellikler

Tapu no 6653
Pafta 0
Ada 300
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Avsallar Malllesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi, Blue Eyes Apartmanı No:10, D:1 Alanya / ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için; D­400 karayolundan güney yönüne Atatürk caddesine dönülür ve bu cadde üzerinden 1850 metre gidilir ve doğu yönüne dönülür. Doğu yönde yaklaşık 200 metre gidilir ve tekrardan güney yönüne 100metre gidilir. Doğu yönüne sapılır ve yaklaşık 120 metre gidilir tekrardan kuzey yönüne dönülür. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde doğu yönde yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmazın mimari projesinde salon,açık mutfak, hol, 1 oda, banyo ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz; onaylı mimari projesine göre yaklaşık brüt 78 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz içerisinde salon ve odanın zeminler laminat parke kaplı, duvarları sıva üzeri plastik boyalıdır. Banyo zeminleri,duvarları seramik kaplıdır. Pencereleri pvc doğramadır. Taşınmazın iç kapıları panel kapı, dış kapısı çelik kapıdır. Bağımsız bölüm bakımlı olup isçilik ve malzeme kalitesi orta seviyededir. Taşınmaz hali hazırda boş durumda kullanılmamaktadır.Değerlemeye konu 1 numaralı bağımsız bölüm, bina girişine göre sağ kolda kalmakta,batı cephelidir.

Taşınmaz 300 ada 11 parsel üzerinde bulunan Blue Eyes Apartmanı, 10 numaralı bina içerisinde 1 numaralı bağımsız bölüm, 1 kapı numarasında yer almaktadır. Ana taşınmaz tapu kayıtlarında ARSA vasıflıdır. Gayrimenkulün bulunduğu bina, ayrık nizam, betonarme karkas yapı tarzında, 3B yapı sınıfında inşa edilmiştir. Binanın dış cephesi akrilik cephe boyalıdır. Gayrimenkulün konumlu olduğu bina; Bodrum kat + Zemin kat + 4 Normal kat + çatı kat olmak üzere toplam 6 kat+çatı kattan oluşmaktadır. Bodrum katta hamam, sauna, fıtness, sığınak ve kapıcı dairesi, zemin katta; 5 adet mesken ile bina girişi,1.,2. ve 3. Normal katlarda 5 er adet mesken, 4.normal+çatı kat olmak üzere toplam 25 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina girişi kuzey cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup, bina giriş kapısı demir doğrama içi cam, giriş zeminleri mermer ve merdivenleri mermer kaplı, merdiven küpeşteleri alüminyum ve bina içi duvarları boyalıdır. Bina asansörlü olup, açık otopark, hamam, sauna, fıtness ve açık havuz alanı sahiptir.

Not:Konu parsel üzerindeki yapıya ait; 24.11.2011 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.