Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Antalya Döşemealtı Bahçekaya Mahallesinde 120 m2 3+1 Daire

Sahibinden 3 + 1 120m2

Özellikler

Tapu no 8851
Ada 114
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Klima
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder

Adres

Bahçeyaka Mahallesi, 792.Sokak, Pamukkale Sitesi, B Blok, No: 13/B, D.No: 15, Döşemealtı / ANTALYA

Açıklama

Ulaşım: Antalya İli, Döşemealtı İlçesi, Bahçeyaka Mahallesi sınırları içerisinde yer almaktadır. Konu taşınmazın çevresi benzer nitelikli 4-6 katlı ve site tarzı betonarme karkas yapıdadır. Bölge orta gelire mensup ailelerce tercih edilmektedir. Bölgede altyapı hizmetlerinin büyük oranda tamamlanmış olduğu görülmüştür. Konu taşınmazın çevresi yaklaşık %50 oranında yapılaşmasını tamamlanmamış olup, konut kullanımlı yapıların yoğun bulunduğu bölgedir.

Özellikler: Konu taşınmaz mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, banyo, lav.-wc, antre-hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup, 120 m2 brüt alanlıdır. Taşınmazın giriş kapısı çelik doğrama, iç kapıları ahşap presli panel doğrama ve pencere doğramaları pvc doğramadır. Salon ve ve oda zeminleri ahşap parke kaplı, duvarları plastik boyalı ve tavan köşeleri kartonpiyerlidir. Mutfak zemin hacimleri seramik kaplı, duvarlar plastik boyalı olup, mutfak içerisinde laminant mutfak dolabı, mermer tezgah ve tezgah arası fayans kaplıdır. Islak hacimlerde zeminler seramik, duvarlar fayans kaplamadır. 

Taşınmazın bulunduğu ana gayrimenkul; 2034,00 m² yüzölçümlü parsel üzerinde kurulu, A ve B Blokları olmak üzere iki bloktan oluşan, açık otoparklı site içerisinde, kat mülkiyetli, A ve B Bloklardan Oluşan 5 er Katlı Betonarme Binalar ve Arsası niteliğinde, betonarme III/A yapı sınıfında, ayrık nizamda inşa edilmiş, B Blok içerisinde 1 adet dükkan ve 14 adet mesken olmak üzere toplamda 15 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina parsel çevresinin beton üzeri tel örgü ile çevrili durumda olup. Site çevresi beton duvar ile çevrili, B Blok bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı, giriş kapısı demir doğrama içi cam olup, B Blok bina girişi güney yönünden sağlanmaktadır. Taşınmaz sosyal donatı alanlarına ve okullara yakın konumdadır

Not: 22/05/2009 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.