Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Yenimahalle Ruşen Park Evleri Sitesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 185m2

Özellikler

Tapu no 8569
Ada 46213
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 11
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm C 45

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Susuz Mahallesi, 3505 Sokak, Ruşen Park Evleri Sitesi,, C Blok No:4C/45, Yenimahalle / Ankara

Açıklama

Ulaşım: Eryaman 3. Etap merkezinde bulunan Saltık Buğra Han Cami karşısından, Güzelkent mahallesi istikametinde 1. TBMM Caddesi üzerinde 200 metre kadar düz devam edilerek sağa, Sakarya Zaferi Caddesine dönülür. Cadde bitimine kadar düz devam edilerek kavşaktan, Sakarya Zaferi Caddesinin devamı niteliğindeki 12. Caddeye geçilir. Yaklaşık 350 metre kadar düz devam edilerek sola, Gökay Caddesine dönülür. Cadde üzerinde 200 metre kadar gidilerek sola, taşınmazın bulunduğu 3505 Sokağa dönülür. Sokağın sağında konumlu Ruşen Park Evleri Sitesine ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge, düzenli site yapılaşmasının yoğun olduğu yerleşim yeridir. Taşınmazın çevresinde Ankor Alışveriş Merkezi, Bekir Efendi Cami, eğitim ve sağlık kurumları bulunmaktadır Bölge’nin alt yapı sorunu olmayıp, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Ulaşım; toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolaylıkla sağlanmaktadır.
Özellikler: C Blok 11. katta yer alan 45 bağımsız bölüm no’lu çatı aralıklı mesken; bina girişine göre sol ön ve yan bölümde kalmakta olup 
kuzey ve batı yönlerine cephelidir. Projesine göre 11. Normal katta; antre, salon, 3 oda, mutfak, banyo, ebeveyn banyosu, wc ve 2 balkon bölümleri bulunmakta olup yaklaşık 120 m2 brüt kullanım alanı bulunmaktadır. Çatı aralığı katında; hol, 2 oda, banyo ve 1 balkon bölümleri bulunmakta olup yaklaşık 65 m2 brüt kullanım alanı bulunmaktadır. Taşınmazın ayrıca çatı aralığı katında yaklaşık 55 m2 açık teras alanı mevcuttur. Taşınmaz toplamda 185 m2 + 55 m2 (açık teras) alanından oluşmaktadır. İnceleme işlemi dışarıdan yapılmış olup, iç mekan özellikleri tespit edilememiştir.
46213 ada, 1 parsel sayılı, 17.170,00 m2 “Tarla” vasıflı taşınmaz üzerinde, IV A yapı grubunda, bodrum kat + zemin kat 
+ 10 normal kattan oluşan A ve B bloklar ile bodrum kat + zemin kat + 11 normal kattan oluşan C blok olmak üzere 3 adet yapı yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu C Blok parselin güneyinde, 3495 Sokağa cepheli konumdadır. Bina toplam 48 adet bağımsız bölümden ibarettir. Binanın dış cephesi; ısı yalıtımlı ve dış cephe boyalıdır. Bina girişi zemin kattan ve batı cephedendir. Bina giriş kapısı alüminyum ferforje doğrama, kat ve yangın merdiveni korkulukları demir doğramadır. Bina giriş ve koridor zeminleri mermer olup üst kısımları iç cephe boyadır. Binada 2 adet asansör ve yangın merdiveni bulunmaktadır. Sitede güvenlik, yeşil alan, spor sahası, çocuk parkı ve açık otopark mevcuttur.
Not: 10/07/2006 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.