COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Turgut Özal'da Değer-San Sitesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 3489
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 43097
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Ankara Turgut Özal'da Değer-San Sitesi'nde 4+1 Daire

Açıklama

Açık Adres: Yenimahalle, Turgut Özal Mahallesi 2102. Cadde, Değer-San Sitesi, H Blok No: 26-H/21

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz, Ankara İli, Yenimahalle İlçesi, Turgut Özal (Tapuda Yuva) Mahallesi, 2102. Cadde, Değer-San Sitesi, H Blok, No:26-H/21 posta adresinde yer almaktadır. Ulaşım, 2102. Cadde üzerinden toplu taşıma araçlarıyla sağlanabilmektedir. 

Özellikler: Söz konusu 21 bağımsız bölüm numaralı konut nitelikli gayrimenkul; binanın 5. katında, bina girişine göre sağ arka
yan konumda yer almaktadır. kuzey ve batı olmak üzere iki cephelidir. Onaylı mimari projesinde ve mahallinde brüt 175 m2 alanlı olmak üzere; salon, 4 oda, mutfak, antre, hol, banyo, duş, wc, 2 balkon, bölümlerinden oluşmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları amerikan ve pencereleri PVC doğramadır. Döşemeler; antre, mutfak, salon ve odada laminat, diğer hacimlerde seramik ile kaplıdır. Duvarlar; salon ve odada boyalı, diğer hacimlerde seramik ile kaplıdır. Mutfakta balon kapaklı mutfak dolapları, mermerit tezgahı mevcuttur, Banyosunda; Duş kabini, klozet, dolaplı lavabosu mevcuttur.
Söz konusu taşınmazın bulunduğu 43097 ada 2 parsel üzerindeki Değer-San Sitesi, betonarme karkas, ayrık nizamda, 
onaylı mimari projesine göre, A, B, C, D, E, F, G ve H bloklardan oluşmakta olup, A blokta 10, B blokta 10, C blokta 9, D blokta 10, E blokta 10, F blokta 10, G blokta 28 ve H blokta 34 adet bağımsız bölüm olmak üzere toplam 121 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Değer-San Sitesi; çevre düzenlemesi yapılmamıştır. Bölge; orta gelir grubu tarafından tercih edilmektedir. Değerlemesini yaptığımız konutun bulunduğu anayapı (H Blok); bodrum, zemin, 8 normal katlı, ayrık nizamda betonarme sistemde, asansörlü ve merkezi sistem ısıtmalı olarak inşa edilmiştir. alanıdır. Caddeler üzerindeki yapılaşma büyük ölçüde tamamlanmış, ara sokakların bir kısmında halen imar parselli boş arsalar bulunmaktadır.


Daire tercih gören bölgede sitede yer alması ve  ara katta konumlu olması açısından yatırım ve oturum amaçlı değerlendirilebilir.


Not: Satışta KDV oluşmamaktadır.