COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan'da 85 m2 Dükkan

Bankadan 85m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14064
Metre Kare 85m2
Ada 1550
Parsel 9
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 6
Bağımsız Bölüm A Blok-13
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

29 EKİM Mah. KIBRIS Cad. A BLOK Apt. No: 26C SİNCAN/ANKARA Bina Kodu: 31826205

Açıklama

Özellikler: Kıbrıs Caddesi ile Osmanlı Caddesi'nin kesişiminde köşe konumda, YENİ BİNADA 85. m2 ,iskanlı Dükkândır. 13 bağımsız bölüm nolu dükkan nitelikli taşınmaz, ana yapının zemin katında, bina girişine göre sol ­arka cephede yer alır. taşınmaz, mimari projesine göre tek hacim çalışma alanı ve wc hacimleri olmak üzere toplam brüt, ortak alan hariç 85 m2 kullanım alanına sahiptir. Ana giriş kapısı ve pencere doğramaları alüminyum mamuldür. boyalıdır. Binada asansör mevcuttur.

Ulaşım: Ankara ili, Sincan İlçesi, Yenikent/29 Ekim Mahallesi, Kıbrıs Caddesi, No:26A/13(26C) adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Kıbrıs Caddesi batı istikametinde ilerlerken sağ kol üzerinde Osmanlı Caddesi ile köşe konumda kalan değerleme konusu taşınmazın bulunduğu binaya ulaşılır. Taşınmaz konum olarak Yenikent ilçe merkezine kısmen yakın bir noktada bulunmaktadır. Bölgede sağlık ocağı, eğitim kurumu ve ibadethane bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 2016 yılında alınmış Yapı Kullanma İzin belgesi(iskanı)  ve 2014 Yılında alınmış yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaz tapu kayıtlarında Yenikent-imar Mahallesi olarak kayıtlıdır.