COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Tandoğan Mahallesi'nde İskanlı 35 m2 Dükkan

Bankadan 35m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13086
Metre Kare 35m2
Ada 733
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 13
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 30/07/2008
Bağımsız Bölüm 10
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tandoğan Mah. Siyah Lale Cad. Apt.:Mert No:7 Kat:Zemin D.No:10 Sincan/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz brüt 35 m2 alanlı olup wc/lavabo dışında bölümlenme yoktur. Sokak cephesi 8,10 metredir. İskanlıdır. İçeride zemin döşemesi seramik duvar ve tavanlar sıva alçı üstü boyalıdır. Dış doğramaları demir kutu profildir. İçeride doğalgaz tesisatı döşelidir.

Not:30/07/2008 tarihli yapı kullanma izin belgesi(ruhsatı bulunmaktadır.) Geniş vitrinli ve bölünmemiş hacimde yer almaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.