Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Sincan Osmanlı Mahallesinde 100 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 100m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8486
Ada 4147
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm G 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Osmanlı mah. Paşa sk. Güvercin sitesi G blok no:1/5 Sincan / Ankara

Açıklama

Ulaşım:  Taşınmaz Ankara ili, Sincan ilçesi, Osmanlı Mahallesi, Paşa Sokak, Güvercin Sitesi, G blok.. 1/5 adresinde yer almaktadır. Tarif olarak, mahallenin ana arterlerinden olan Vatan Caddesi ile Muammer Aksoy Caddesinin kesiştiği konum baz alınarak buradan itibaren Vatan Caddesi üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 90m ilerlenir. Daha sonra sağa dönülerek Paşa Sokağa girilir. Sokak üzerinde doğu yönünde yaklaşık 50m ilerlendiğinde yolun sol tarafında yer alan  taşınmaza ulaşılır. 

Özellikler: Taşınmazın ekspertiz işlemi dışarıdan yapıldığı için iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. Taşınmazın pencereleri ve balkon kapıları pvc malzeme ısı camlıdır. Erişimi mutfaktan yapılan balkonun pvc ile kapatılmış olduğu gözlenmiştir. Projesine göre brüt 100 m2 alanlı olup, mesken vasıflıdır. Mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, antre, banyo, wc, antre, hol ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Balkonlara ulaşım mutfaktan ve salondan sağlanmaktadır. Taşınmazın 1 odası salona bağımlıdır. Taşınmaz bina girişine göre sağ tarafta, ön tarafta yer almakta olup,  güney ve batı cephelidir.

Ana gayrimenkul 3.760 m2 alanlı parsel üzerine ayrık nizamında, betonarme karkas yapı cinsinde F, G ve H olmak üzere 3 konut bloğundan oluşmaktadır.  Binaya giriş mahallinden bodrum kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri akrilik boyalıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama, merdiven korkulukları alüminyum profildir. Bina giriş zemini, merdivenler, kat sahanlıkları karo mozaik kaplı, kalan duvarlar plastik boyalıdır. Ana taşınmaz açık otoparklı ve doğalgazlı olarak projelendirilmiş olup, çevre düzenlemesi tamamlanmıştır.

Not: 26/03/2002 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi bulunmaktadır.