Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Sincan Mustafa Kemal Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 118m2

Özellikler

Tapu no 5375
Pafta 0
Ada 501
Parsel 15
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 20
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Mustafa Kemal Mah., İstiklal Cad., No:12/18, Sincan/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Ankara ­Ayaş Yolu Bulvarı üzerinde Yenikent Kavşağından sola, Fatih Caddesine dönülür. Yaklaşık 100 metre kadar düz devam edilerek sağa, Cumhuriyet Caddesine ve ilk soldan değerleme konusu taşınmazın bulunduğu İstiklal Caddesine dönülür. Caddenin sağında konumlu 12 dış kapı no’lu ana gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın bulunduğu bölge, konut alanı olup, ticari faaliyetler ana cadde ve sokak üzerinde bulunan binaların zemin katlarındaki dükkanlar ile Yenikent merkezindeki çarşıdan ibarettir. Sosyo­-ekonomik yönden düşük ve orta gelir grubunun tercih ettiği yerleşim birimidir. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlarla sağlanmaktadır. Bölge’nin alt yapı sorunu olmayıp, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.


Özellikler: 3. katta yer alan 18 bağımsız bölüm no’lu mesken; binanın güney girişine göre sağ ön, yan ve arka bölümde kalmakta olup kuzey, güney ve batı yönlerine cephelidir. Onaylı mimari projesine göre; antre, salon, bir tanesi salon hacmine açılan 3 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden ibaret olup toplamda yaklaşık 118 m2 brüt kullanım alanından oluşmaktadır. Banka bilgisi dahilinde içerisi görülememiş olup mimari projesine uygunluğu, mevcut alanı ve iç mekan özellikleri belirlenememiştir. Dışarıdan yapılan incelemede taşınmazın giriş kapısının çelik kapı olduğu, pencerelerinin ve balkon kapılarının pvc olduğu görülmüştür. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Binanın dış cephesi; sıva üzeri dış cephe boyalıdır. Bina girişi zemin kattan, doğu ve güney yönlerden olmak üzere iki ayrı kapı ile sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşmak için güney yönündeki kapıdan giriş sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı ve kat merdiveni korkulukları demir doğramadır. Bina giriş ve koridor zeminleri dökme mozaik beton olup üst kısımları iç cephe boyalıdır. Binaya ait açık otopark bulunmaktadır. 

Not: NO:102­ Tarihi:01/07/1998 ­ Açıklama : Sincan Belediyesinde iskanı incelenmiştir.