Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Sincan Maraşal Çakmak Mahallesinde 60 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 60m2

Özellikler

Tapu no 9108
Ada 7
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 25
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Ankara ili, Sincan ilçesi, Maraşal Çakmak Mahallesi, Seven Sokak, Seven Apartmanı, No: 46/1

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaz Ankara ili, Sincan ilçesi, Maraşal Çakmak Mahallesi, Seven Sokak, Seven Apartmanı, No: 46/1 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım; Ankara Caddesi'nden güney yönlü uzanan Ceylan Caddesi'ne girilir ve bu cadde üzerinde sağ tarafta Seven Sokak ile kesişimde yer alan 46 nolu Seven Apartmanı'nın 1. bodrum katına varılarak sağlanır.

Özellikler:  1 nolu taşınmaz binanın 1. bodrum katında bina girişine göre, sol ön ve yan cephelerde kuzey ve batı batı yönlere cepheli konumdadır. Mimari projesine göre; 2 oda, salon, mutfak, banyo, wc şeklinde planlanmıştır. Mahallinde yasal durumu korunmuştur. Taşınmaz mimari projesine ve mahalline göre 60,00 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın antre ve salon zeminleri karo mozaik kaplama, oda zeminleri marley kaplamadır. İç duvarlar boyalıdır. Mutfak içerisinde suntalam dolaplar ve beton tezgah mevcuttur. Banyo ile wc zeminleri fayans kaplama ve duvarları 1.5 metre seviyesine kadar fayans kaplamalı, üst kısımları boyalı olup; genel banyosunda lavabo takılı durumdadır. Taşınmazın dış giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap doğrama ve pencereleri ise ahşap doğramadır (Pencerelerde demir parmaklık mevcuttur). Taşınmaz içerisinde ısıtma kombi ile sağlanacak olup; değerleme günü itibari ile kombi ve petekler takılı durumda değildir (Bağlantılar mevcuttur).

Taşınmazın yer aldığı 7 ada 12 parsel üzerinde yer alan bina 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina; 2 bodrum kat, zemin kat, 4 normal kat olmak üzere toplam 7 kattan oluşmaktadır. Binanın 2. bodrum katında; kömürlükler, sığınak, su deposu, hidrofor yeri, 1. bodrum katında; 2 adet mesken, kapıcı dairesi, 1 adet dükkan, zemin katında; bina girişi, 3 adet mesken, diğer 4 normal katın her birinde katta 3'er adet mesken olmak üzere bina 18 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi mantolamalı ve sıva üzeri normal dış cephe boyalıdır. Bina giriş, merdiven zeminleri mozaik beton ve duvarları boyalıdır. Bina giriş kapısı camlı alüminyum doğrama ve merdiven korkulukları demir doğramadır.

Not: 30.01.1995 tarihli iskanı bulunmaktadır.