Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Sincan Atatürk Mahallesine 92 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 92m2

Özellikler

Tapu no 6624
Pafta 0
Ada 125
Parsel 27
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

ATATÜRKMAHALLESİ,KUTSALSOKAK,TOPÇUAPARTMANI,NO:9/SİNCAN/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Ankara Caddesi üzerinde ilerlenirken sola Vatan Caddesine dönülür. Yaklaşık 60 m ilerlendikten sonra sağa Kutsal Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde sol kolda taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: 9 numaralı taşınmaz binanın 3.normal katında bina girişine göre, sol arka ve yan cephelerde kuzeydoğu ve güneydoğu cepheli konumdadır. Mimari projesine göre; salon, mutfak, 3 oda, banyo,wc,antre hol ve 2 balkon şeklinde planlanmıştır. Taşınmaz mimari projesine ve mahalline göre 92,00 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın salon ve oda zeminleri marley kaplamalı, duvarları boyalıdır. Antre ve mutfakta zeminler karo mozaik kaplama, duvarlar boyalıdır. Mutfak içerisinde laminat mutfak dolapları ve mermerit tezgah mevcuttur. Banyo ile wc zemin ve duvarları seramik kaplamalı olup; genel banyosunda duş ekipmanı ve lavabo takılı durumdadır. Taşınmazın dış giriş kapısı çelik, iç kapıları ahşap ve pencereleri ise ısı camlı pvc doğramadır. Taşınmaz içerisinde ısıtma kombi ile sağlanacak olup; değerleme günü itibari ile kombi ve petekler takılı durumda değildir.

Taşınmazın yer aldığı 125 ada 27 parsel üzerinde yer alan bina 25 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Taşınmazın yer aldığı bina beton arme karkas yapı tarzında inşa edilmiştir. Bina; bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat olmak üzere toplam 5 kattan oluşmaktadır. Binanın bodrum katında; 22,23,24,25 numaralı dükkanlar, kömürlükler, sığınak, zemin katında; bina girişi, 13,14,15,16,17,18,19,20ve21 numaralı dükkanlar, bina girişi, diğer 3 normal katın herbirinde katta 4'er adet mesken olmak üzere bina 25 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Binanın dış cephesi sıva üzeri normal dış cephe boyalıdır. Bina giriş,merdivenzeminleri mozaik beton, duvarları boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır.

Taşınmaz Kutsal Sokak üzerinde konumlanmış olup; Sincan Belediyesi,Sincan Kaymakamlığı, Lale Meydanı, İmam Hatip Lisesi taşınmaza yakın mesafededir. Taşınmazın çevresi konut fonksiyonlu gelişmiştir. Bölge alt ve orta düzey gelir grubunun ikamet ettiği yerleşim yeridir. Bölgedeki yapılaşma oranı yüksek seviyede olup; genel olarak 4-5 katlı bina yapılaşmaları ve kısmen gecekondulardan oluşmaktadır.