COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Atatürk Mahalllesinde 75 m2 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12030
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 79
Parsel 29
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 22
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Atatürk Mahallesi, Peçenek Caddesi, No:90, Acar Apartmanı, Kat:2. Bodrum, Daire No:20 Sincan/Ankara

Açıklama

Bu gayrimenkul için 0,84 faiz oranı avantajı ve 120 aya varan vade seçenekleriyle Alternatif Bank şubelerinden Özel Konut Kredisi Kampanyasına ekspertiz ücreti ödemeden başvuruda bulunabilirsiniz.

Ulaşım: Sincan Belediyesi'nden sırasıyla; Zeki Uğur Caddesi, Ankara Caddesi, Polatlı 2 Caddesi, Vatan Caddesi ve Peçenek Caddesi takip edilerek ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaz Vatan Caddesi üzerinden Peçenek Caddesi'ne dönülmek suretiyle yaklaşık 350 m ilerledikten sonra yolun sağ kolunda yer alan 90 kapı no'lu binada konumludur. 

Özellikler: Taşınmaz mimari projesine göre; antre, salon, 2 adet oda, mutfak, banyo, WC ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 75 m2 yasal kullanım alanına sahiptir. Salon ve oda hacimlerinin zemini beton kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Antre ve mutfak hacminin zeminleri seramik kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. Mutfak tezgahı mermer, dolapları ahşaptır. Islak hacimlerin zeminleri seramik, duvarları yarıya kadar fayans kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. Islak hacimler içerisinde vitrifiyeler tamdır. Giriş kapısı çelik, iç kapıları ise ahşap paneldir. Pencere doğramaları PVC'den mamul ve çift camlıdır. Isıtma sistemi doğal gaz yakıtlı kat kaloriferi olup yerinde petek ve kombi montajının bulunmadığı görülmüştür. 
Taşınmazın konumlandığı bina, 539 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas tarzda inşa edilmiş olup 4 bodrum, zemin ve 4 normal kat olmak üzere toplam 9 katlıdır. Binanın 4. bodrum katında; sığınak, kömürlükler ve hidrofor yeri, 3. bodrum katında; bir adet daire ve kapıcı dairesi, 2. bodrum katında; üç adet daire, 1. bodrum katında; üç adet daire, zemin katında; iki adet daire ve 1. bodrum katta yer alan 5 no'lu bağımsız bölüm ait mahal, 1. normal katında; üç adet daire, 2. normal katında; iki adet daire ve 10 no'lu bağımsız bölüme ait mahal, 3. normal katında; üç adet daire, 4. normal katında; iki adet daire ve 15 no'lu bağımsız bölüme ait mahal olmak üzere toplam 20 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi yerinde ve projesine göre zemin kat seviyesindedir. 

Not: 27/11/2019 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.