COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Alcı Mahallesinde 3+1 144 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 144m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 11334
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 144m2
Ada 365
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 8
Ruhsat Tarihi 01/08/2007
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alcı Mahallesi, Elit Caddesi, Bengü K.Y.K. A Blok, No:15/1, Sincan/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina `girişine göre sol arada yer almaktadır. Mesken kuzey ve doğu önüne cephelidir. Onaylı mimari projesine göre salon. 3 oda. mutfak. banyo. duş. wc. antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 144m2 kapalı alanlıdır. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapıldığı için iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı bina 95651112 yüz ölçümlü arsa üzerinde A, B, C blok olarak inşa edilmiştir. A Blok parselin en doğusunda yer almaktadır. A blok ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, bodrum kat, zemin kat, 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta: sığınak, depo, su deposu, su sayaç yeri, elektrik pano odası. zemin katta: 1.2.3.4 nolu meskenler ve bina girişi, 7 normal katın her birinde 4'er mesken olmak üzere binada toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden, site içerisinden ve batı yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı, yangın merdiveni ve asansör mevcuttur. Sitenin çevre düzenlemesi kısmen tamamlanmış olup sitede mevcut durumda güvenlik hizmeti bulunmamaktadır Taşınmazın bulunduğu sitede oturum olan mesken bulunmamaktadır.

Not: 01.08.2007 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.