COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Alcı Mahallesinde 3+1 144 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 144m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11334
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 144m2
Ada 365
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm A Blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Alcı Mahallesi, Elit Caddesi, Bengü K.Y.K. A Blok, No:15/1, Sincan/Ankara

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz bina `girişine göre sol arada yer almaktadır. Mesken kuzey ve doğu önüne cephelidir. Onaylı mimari projesine göre salon. 3 oda. mutfak. banyo. duş. wc. antre ve 2 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 144m2 kapalı alanlıdır. Taşınmazın inceleme işlemi dışarıdan yapıldığı için iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın yer aldığı bina 95651112 yüz ölçümlü arsa üzerinde A, B, C blok olarak inşa edilmiştir. A Blok parselin en doğusunda yer almaktadır. A blok ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, bodrum kat, zemin kat, 7 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta: sığınak, depo, su deposu, su sayaç yeri, elektrik pano odası. zemin katta: 1.2.3.4 nolu meskenler ve bina girişi, 7 normal katın her birinde 4'er mesken olmak üzere binada toplam 32 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden, site içerisinden ve batı yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı, yangın merdiveni ve asansör mevcuttur. Sitenin çevre düzenlemesi kısmen tamamlanmış olup sitede mevcut durumda güvenlik hizmeti bulunmamaktadır Taşınmazın bulunduğu sitede oturum olan mesken bulunmamaktadır.

Not: 01.08.2007 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur.