COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Sincan Alacaatlı Mahallesinde 3+1 98 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 98m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10177
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 98m2
Ada 491
Parsel 12
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Alacaatlı Mahallesi, Fevzi Çakmak Mah. Orhan GAZİ Cad. No: 102 Sincan/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Yenikent Aile Sağlığı Merkezinden batı yönünde Kazım Karabekir Caddesi istikametinde yaklaşık 100m ilerledikten güney yönünde Orhan Gazi Caddesi istikametinde yaklaşık 100m ilerledikten sonra solda taşınmaza ulaşılır. Bölge, kentin yeni yerleşim alanlarından olup, genellikle 4-­5 katlı konutların hakim olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci normal seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Taşınmazın çevresinde genellikle ayrık nizamda yapılaşmış, 4­-5 katlı konut kullanımlı yapılar yer almaktadır. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım özel araçlarla ve toplu taşıma ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Yenikent Aile Sağlığı Merkezi ve Bucuk Ortaokulu yer almaktadır.
Özellikler: 1 numaralı taşınmaz, zemin katta yer almakta olup, zemin kattan bina girişine göre sağ arka cephede konumludur. Taşınmaz 
salon, mutfak, 3 oda, banyo,duş, wc, antre, hol ve balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 98 m2 alanlıdır. Ekspertiz işlemi dışarıdan yapılmış olması sebebiyle iç yapı özellikleri görülememiştir.
Ana taşınmaz, 491 ada 12 parselde zemin kattan bina girişine göre sağ arka kolda konumludur. T
aşınmaz bodrum, zemin ve 4 normal kattan oluşmaktadır. Bodrum katında; sığınak, su deposu, su sayaç yeri ve kapalı otopark, zemin katta; bina giriş, 2 dükkan ve 2 mesken olup normal her katta 4 mesken olmak üzere ana gayrimenkulde toplam 20 adet bağımsız bölüm vardır. Bina dış cephesi ve akrilik esaslı dış cephe boyalıdır.
Not:  23.06.2015 tarihli yapı kullanma izni (iskan) bulunmaktadır.