COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Pursaklar Saray Mahallesinde 100 m2 Dükkan

Bankadan 100m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11203
Metre Kare 100m2
Ada 1650
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

SARAY FATİH MAHALLESİ, NAMIK KEMAL CADDESİ NO: 8 E / PURSAKLAR / ANKARA

Ankara Pursaklar Saray Mahallesinde 100 m2 Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Ankara İli, Pursaklar İlçesi, Saray Fatih Mahallesi, Namık Kemal Caddesi No:8/E, posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Fatih Sultan Mehmet Caddesi üzerinden kuzey yönünde ilerlenirken Saray İlkokulu geçildikten sonra sağa Namık Kemal Caddesinde dönülür, Namık Kemal Caddesi ile Umut Sokak kesişiminde doğuda kalan köşe parsel konumundadır. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım karayolu ile sağlanabilmektedir. 

Özellikler: Taşınmazın içerisine girilememiş projesine uygun olup olmadığı ve iç mekan özellikleri tespit edilememiştir. İçine girilemeyen taşınmazın kat, konum ve alan olarak projesine uygun olduğu kabulü ile değerleme yapılmıştır. Taşınmaz onaylı projesine göre dükkan ve wc bölümlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt 100 m2 alanlıdır. Taşınmazın vitrin cephesi 4.80 m, derinliği 14.50 m dir. Taşınmazın ön cephe vitrinleri camlı alüminyum doğramadır. 

Ana gayrimenkul, Ankara İli, Pursaklar İlçesi, Saray Fatih Mahallesi, 1650 Ada, 3 numaralı parsel üzerindeki Bodrum + Zemin +3 Normal Kat şeklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu binada toplam 21 adet Bağımsız bölüm mevcuttur. Projesine göre, bodrum katta otopark, meskenlere ait eklenti kömürlükler, sığınak, sayaç yerleri, zemin katta 9 adet dükkan ve bina girişi, diğer katlarda her katta 4 er adet mesken olarak dağılmıştır. Bina girişi, Umut Sokak üzerinden, zemin kat seviyesinden, kuzey yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Kat holleri, merdiven sahanlık ve basamakları mermerdir. Binada doğalgaz tesisatı ve asansör bulunmaktadır. 

Not: 18.03.2016 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi bulunmaktadır.