COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Polatlı Kurtuluş Mahallesi'nde 4+1 141 m2 Daire

Bankadan 4 + 1 141m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16114
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 90
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Sobalı
Bina Yaşı 31
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 29.03.1989
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi, Pehlivan Sokak, No:16/5 Polatlı/Ankara

Açıklama

Özellikler: 2.kat 5 bağımsız bölüm numaralı mesken; 2.katta apartman girişine göre solda yer alan meskendir. Onaylı projesine göre brüt 141m2 lik mesken antre, salon, 4 oda, mutfak, banyo, wc ve 2 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Onaylı projesine göre 1 oda ve mutfak bina aydınlatmasına bakmaktadır. Sokağa bakan pencereleri ahşap doğramadır. 

Taşınmazın bulunduğu bina bitişik nizam betonarme yapı tarzında bodrum+zemin+2 normal katlı olarak yaklaşık 1991 yılında inşa edilmiştir. Onaylı projesine göre bodrum katta sığınak, kömür deposu, kazan dairesi, çamaşırlık-kiler, zemin katta 1-2 nolu meskenler, 1.katta 3-4 nolu meskenler, 2.katta 5-6 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır.  Apartman giriş kapısı demir doğramadır.  

Ulaşım: Taşınmaz Ankara ili, Polatlı ilçesi, Kurtuluş Mahallesi, Pehlivan Sokak, No:16/5 konumludur. Taşınmaz toplu taşıma noktalarına yakındır. Apartman girişi zemin kat seviyesinden güney cepheden Pehlivan Sokak üzerinden sağlanmaktadır.

Not: Taşınmazın 29.03.1989 tarihli yapı ruhsat kaydı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.