Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Polatlı Cumhuriyet'de 79 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 79m2

Özellikler

Tapu no 5339
Pafta 10
Ada 135
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 28
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ, SANTRAL SOKAK, KOÇ APARTMANI NO: 10 / 7 POLATLI / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Tarif olarak; bölgenin ana arterlerinden olan İnönü Caddesi ile Hacı Bayram Veli Bulvarı (Ankara‐Eskişehir karayolu)kesişimi referans alınarak İnönü Bulvarı üzerinde kuzey doğrultusunda yaklaşık 980 metre ilerlenir ve sol kol üzerinde bulunan Topçular sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde yaklaşık 130 metre ilerlenir ve sağ kol üzerinde bulunan Santral Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde kuzey doğrultuda 40 metre ilerlenince bina sağ kol üzerinde konumludur.


Özellikler:  3. kat, 7 numaralı bağımsız bölüm Polatlı Tapu Müdürlüğü ve Polatlı Belediyesi’nde mevcut mimari projesine göre toplam brüt 79 m2 alanlı olup konut vasfındadır. Projesine göre salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, hol ve 2 adet balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Balkonlara erişim mutfak ve salondan sağlanmaktadır. Taşınmaz zemin kat bina girişine göre ön tarafta yer almakta olup batı cephelidir.  Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Bina 192,22 m2lik arsa üzerine betonarme yapı cinsinde, Bodrum + zemin + 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katında, sığınak, meskenlere ait kömürlükler ve 1 adet depo, zemin katında, 1 adet mesken, 1 adet dükkan ve bina girişi, diğer 3 normal katların her birinde 2 şer adet mesken bulunmakta olup, ana gayrimenkulde, toplam 9 bağımsız bölüm (1 adet depo,1 adet dükkan ve 7 adet mesken) yer almaktadır. Bina girişi bina zemin kat ön cephe Santral Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Binanın dış cephe duvarları ince sıva üzeri akrilik dış cephe boyalıdır. Bina girişi, yerleri, merdivenleri, ortak kullanım alanları mozaik taş kaplamadır. Ortak alan duvarları plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı ve merdiven korkulukları demir doğramadır.

Bölge, eski yerleşim alanı olup, dönüşüm sürecini tamamlamış olan bölgelerindendir. Çevrede genellikle bodrum + zemin + 3 normal katlı binalar mevcuttur. Ticari potansiyel taşınmaza yürüme mesafesinde yer alan İnönü Caddesi, E caddesi Sümer caddesi üzerinde yoğunlaşmıştır. Bölge halkı temel ihtiyaçlarını bu caddeler üzerinde yer alan küçük ve orta ölçekli ticaret merkezlerinden sağlamaktadır. Sosyal donatı ve rekreasyon alanları yeterli seviyede ve yürüme mesafesindedir. Bölgede her türlü alt yapı hizmeti belediye tarafından sağlanmaktadır. 

Ana gayrimenkule ait 5.10.1993 tarih, 11/13 sayılı yapı ruhsatı, 24.04.2006 tarih, 80 sayılı yenileme ruhsatı bulunmaktadır.