0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Nasuhpaşa Mahallesi'nde Hisseli 309 m2 Konut İmarlı Arsa

Şirketten 309m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18753
Metre Kare:
309m2
Ada:
479
Parsel:
2
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/2
TAKS:
-
Emsal:
0.75

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Nasuhpaşa Mahallesi, Karagöbet Mevkii, 479 Ada 2 Parsel Nallıhan/ ANKARA

Uzman Görüşü

Taşınmazın kuzey yönden Güven Sokağa yaklaşık 22 metre cephesinin olması, ulaşım sorunu olmaması, konut alanı imarlı olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 618,00 m² yüzölçümlü olup hâlihazırda boş durumda olan parselin bir bölümünde yapı niteliği olmayan kümesler bulunmaktadır. Parsel düz bir arazi yapısına sahiptir. Parsel kuzey yönden Güven Sokağa cepheli olup diğer cephelerinde ise üzerinde konut kullanımlı müstakil yapıların bulunduğu parseller bulunmaktadır. Taşınmazın yola cephesi yaklaşık 22 metredir. Geometrik form olarak dikdörtgene benzer şekildedir. Parselin sınırlarını belirleyici olarak herhangi bir duvar, çit, tel örgü vb. bulunmamaktadır. Parselin 1/2 oranındaki hissesi satılıktır.  Bu oran ortalama 309 m2 alandır. 

Nallıhan Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden alınan şifahi bilgilere göre; 479 Ada 2 Parsel belediye ve mücavir alan içerisinde, 1/1000 ölçekli imar planına göre, yoldan 5 metre çekme mesafeli, Emsal: 0,75, Hmax: 9,50 imar koşullarına sahip “Konut Alanı” nda kalmaktadır.

Not: Taşınmazın toplam yüzölçümü  618,00 m² dir ve 1/2 oranındaki hissesi satılıktır. Hisseye düşen ortalama 309 m2 alandır. Hisseli gayrimenkullerde diğer hissedarlara ilişkin ön alım hakkı süresi maliklere tebliğ edilmesinden 3 ay sonra sona ermektedir, alıcı hisseli gayrimenkullerdeki hukuki süreçleri bilerek teklif vermeyi kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.