COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak'ta Natamam 3+1 105 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 105m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14738
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 105m2
Ada 37019
Parsel 13
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 25/07/2007
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 9

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fahri Korutürk Mahallesi, Nato Yolu Caddesi, No: 283/9 Mamak/ANKARA

Uzman Görüşü

Nato Yolu Caddesi’nde merkezi konumlu %50 natamam binada 105 m2 ara kat daire; merkezi konumda yer alması avantajına sahiptir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz9 numaralı bağımsız bölüm, ana gayrimenkulün girişine göre 2.normal katta, arka ve sağ yan cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesine göre 3 oda, salon, mutfak, wc, antre, banyo ve 2 balkon, bölümlerinden ibaret olup brüt 105 m2 kullanım alanına sahiptir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir. Taşınmazın ısıtması doğalgaz sistemi ile sağlanmaktadır. Taşınmaz % 50 inşaat seviyelidir.

Taşınmazın konumlu olduğu bina, 607.32 m2 alanlı arsa üzerine 3B yapı sınıfında yapılmış olup, ana taşınmaz 4 Bodrum+ Zemin +3 Normal kat olarak inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesine göre;4.Bodrum katta; müştemilatlar, 3.Bodrum katta; otopark, 2.Bodrum katta; 2 adet mesken, 1.Bodrum katta; 3 mesken, Zemin katta; bina girişi, 2 dükkan, 1. ve 2. Katlar arasında her katta 3 adet mesken, 3.katta; 4 mesken olmak üzere toplam 17 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Binada asansör bulunmamaktadır. Dış cephesi tuğla üzeri beton kaplıdır.

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara İli, Mamak İlçesi, Fahri KoruTürk Mah. Natoyolu Caddesi Apt. No: 283 /9 adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Turgut Özal Bulvarı, 19 Mayıs Bulvarı ve Natoyolu Caddesi kullanılarak ulaşılır. Yakın çevresinde emsal nitelikli yapılar, park alanları, eğitim kurumları, alışveriş merkezleri yer almaktadır.

Not: Taşınmazın 25/07/2007 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Mamak Belediyesi İmar Arşiv Müdürlüğünden alınan şifahi bilgiye göre; taşınmazın konumlu olduğu parsel; imar planında Ayrık nizam, saçak seviyesi 12.50 bodrum hariç 4 kat olacak şekilde konut yapılaşma koşullarına sahiptir. Güncel imar durumu hakkında ilgili belediyesinden görüş alabilirsiniz. Ruhsat süresi dolmuştur. Bu nedenle satıcının inşaatın tamamlanacağı veya ruhsat- iskan gibi yasal evraklara dair taahhüt vermeyecektir. Satış sonrası taşınmazda oluşacak yasal masraflar alıcıya ait olacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.