0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Mamak'ta 98 m2 İskanlı Dükkan

Sahibinden 98m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19381
Metre Kare:
98m2
Ada:
36398
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Bağımsız Bölüm:
25
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Boğaziçi Mahallesi, 1080 cadde, Gençtürk Apt. No:56/A MAMAK / ANKARA

Açıklama

ANKARA MAMAK BOĞAZİÇİ MAHALLESİ'NDE İSKANLI TİCARİ YATIRIM FIRSATI SUNAN BAKIMLI TEMİZ DÜKKAN  

Özellikler: Taşınmaz zemin kat 25 nolu taşınmaz mimari projesine göre brüt 98m2 alanlıdır. Dükkan vasıflı taşınmaz bina girişine göre sağda ön tarafta yer almaktadır. Yerinde yapılan incelemeye göre projesinden farklı olarak yol kotundan +1.00m. kotunda yer alan dükkanın giriş kısmında gösterilen merdiven inşa edilmemiştir. +1.00 kotuna erişim için bina dışına merdiven inşa edilmiştir. Bu nedenle dükkana kaldırımdan 7 basamak merdiven çıkılarak erişilmektedir. Taşınmaz, dükkan ve wc bölümlerinden oluşmaktadır. Bölgenin eğimli arazi yapısı nedeni ile altında iki kat mesken bulunmaktadır. Dükkanın 1080. Sokağa 14,75m. cephesi vardır. Dükkan derinliği giriş tarafında 4,75m. diğer tarafta 7,25m.dir. Dükkan içinde kullanım alanını olumsuz etkileyen 1 adet taşıyıcı kolon bulunmaktadır. Dükkanın dış çerçeveleri alüminyum doğrama camekandır. Zeminler seramik kaplı, duvarlar sedef boyalıdır. Isınma sistemi doğalgaz kombili olup kombi cihazı ve kalorifer petekleri takılı değildir.

Not: 8/4/2014 tarihli yapı ruhsatı ve 27/06/2019 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır.

Not: Açık artırma katılım bedeli 10.000 TL olup, kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.