Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak'ta 3+1 99 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 99m2

Özellikler

Tapu no 5282
Pafta 0
Ada 36498
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şahintepe Mh, 646.Sk,Yonca Apt, No:6/8 Mamak/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Şahintepe Mah.dedir. Mamak Merkezinden Şahintepe istikametine çıkan ve Nato Yolu Caddesine bağlanan Anadolu Caddesinde sağda olan Sağlık Ocağı geçildikten sonra sağa ayrılan 646.Sokak üzerindedir. Güvendik Parkı yakınındadır. 

Özellikler: Bağımsız bölüm, mahallinde kottan dolayı 2.kat durumunda olan 1.katta, bina giriş kapısına göre; sol-­önde, binaya Sokak cephesinden bakılınca sağ-­ön cephede olan, ön ve yan cepheli, mesken amaçlı bir dairedir. Kombi sistemi ile ısıtıldığı düşünülmektedir. Daire kapısı çelik, pencereler ve balkon kapıları pvc doğramadır. Ön cephe balkonunun pvc doğrama ile kapatıldığı izlenmiştir. Bağımsız Bölüm; merdivenlerden çıkılırken solda, merdiven başında ve 8 daire kapı numaralı bağımsız bölümdür.projesi uyarınca ; salon­-antre-­wc-­banyo-­3 oda-­mutfak ve 2 balkonlu olup, 99 m2 brüt alana sahiptir.

Ana Taşınmaz; bahçeli ayrık nizamda, betonarme kargir tarzda, 3/B yapı sınıfında 619 m2 alanda, 267 m2 inşaat oturum alanında yapılmış ve yaklaşık 10 yıllık olduğu düşünülen bir apartmandır.14 adet mesken amaçlı bağımsız bölüm mevcuttur. 2 Bodrum kat+ zemin kat+ 3 normal kattan oluşmaktadır. Bağımsız bölümleri kombi ile ısıtılmakta olup, görünür deprem hasarı izlenmemiştir. Etrafı; üzerinde demir doğrama çit olan duvar ile çevrilidir. Arka avluda, açık otopark alanı mevcuttur. Dış cepheler dış cephe boyalıdır. Ön cepheden başlayan giriş alanı ile ulaşılan giriş kapısı yan cephede, mahallinde zemin kat durumunda olan 1.bodrum katta ve demir doğramadır. Zeminler mermer, 1 metre yüksekliğe kadar duvarlar mineral sıva kaplıdır. Duvarların üstü ve tavanlar plastik boyalıdır. Merdiven korkulukları demir doğramadır. 2.bodrum katta; su deposu ve hidrafor, 1.bodrum (giriş) katta; sığınak, kapıcı dairesi ile 1­2 no'lu daireler, sonraki her katta, sıralı olarak 3 mesken amaçlı bağımsız bölüm mevcuttur.

Mamak Ankara’nın eski semtlerindendir. Konut tipi yerleşimin söz konusu olduğu bölgede, orta gelir seviyesinde aileler ikamet etmektedir. Kamu ulaşımı ve hizmetlerinden faydalanılmaktadır.

Not: 27/08/2001 tarihli yapı ruhsatı ve 22/02/2006 yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.