COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Yeşilbayır Mahallesinde 91 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 91m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12858
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 91m2
Ada 35852
Parsel 6
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -3
Bağımsız Bölüm 2

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara ili, Mamak İlçesi, Yeşilbayır Mahallesi, 1796 Sokak, Eylül Apartmanı, No: 22/2

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 3 katlı binanın 3. bodrum katında yer alan 2 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, 1 salon, 2 oda, 1 mutfak, 1 balkon ve 1 banyodan oluşmaktadır. Taşınmazın iç kapıları ahşap panel, pencereleri pvc doğramadır. Mahallinde mesken şeklinde inşa edilen ve kullanılan taşınmazların kuru hacimlerinde zeminler laminant parke kaplı, duvarları ithal duvar kağıdı ile kaplıdır. Islak hacimde ise zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Ankastre ocak bulunan mutfak dolapları yapılı, tezgahı akrilik tezgahtır. Bina girişine göre sağ arka cephede olup, güney batı cephelidir.
Ana taşınmaz, 795 m2 yüzölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, ayrık nizamda, 4 bodrum, zemin, 3 normal kattan oluşmaktadır. 4. Bodrum Katta : Otopark 3.Bodrum Katta: 1,2 nolu meskenler, sığınak, 1 nolu meskene ait depo 2.Bodrum Katta: 3,4 nolu meskenler, sığınak, 3 nolu bağımsız bölüme ait depo 1.Bodrum Katta: 6,7,8,9 nolu meskenler Zemin Katta: Bina girişi, 10,11,12,13 nolu meskenler 1. Normal Katta ile 3. Normal Katta: 4 er adet meskenler olmak üzere toplam 25 adet bağımsız bölüm vardır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır. Binanın dış cephesinde mantolama bulunmaktadır. Binanın blok girişi, kuzeydoğu cepheden ve zemin kattan, 1796.Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Ortak alanlarda zeminler
seramik, duvarlar boyalıdır. Isıtma sistemi doğal gaz yakıtlı kombili sistem ile sağlanmaktadır. Kombi takılı değildir. Binada asansör ve otopark bulunmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, bölgenin ana arterlerinden olan Sağduyu Caddesi üzerinden batı istikametinde ilerlenir ve sağa 2400. sokağa dönülür. 2400. sokak üzerinden yaklaşık 115 m ilerlenir ve sola taşınmazın bulunduğu binanın cephe olduğu 1796 Caddeye dönülür. 1796 Cadde üzerinden yaklaşık 200 m ilerlenir ve sol kol üzerinde yer alan taşınmazın bulunduğu 24 numaralı binaya ulaşılır. Bölge, kentin eski yerleşim alanlarından olup, genellikle 4-5 katlı konut kullanımlı yapıların yoğun olduğu bir bölgedir. Bölgede yapılaşma süreci düşük seviyede devam etmekte olup, doluluk oranı yüksek seviyededir. Her türlü altyapı hizmeti belediye tarafından karşılanmaktadır. Sosyal donatı alanları yeterli seviyededir. Bölgeden kentin diğer bölgelerine ulaşım toplu taşıma araçlarıyla sağlanmaktadır. Taşınmaza yakın mesafede benzer konut yapıları, eğitim kurumları, park alanları, ibadethaneler bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım toplu ve özel taşıma araçları ile sağlamaktadır. Bu bölgenin her türlü teknik alt yapısı bitirilmiş, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. 
Not: 11/08/2017 tarihli Yapı Kullanma İzin Belgesi mevcuttur.