1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Yamaç Evleri Sitesi'nde 6+1 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 256m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16168
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 256m2
Ada 51056
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 11
İskan Tarihi 27/01/2014
Ruhsat Tarihi 07/01/2008
Bulunduğu Kat 11
Bağımsız Bölüm C blok 46

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

GENERAL ZEKİ DOĞAN Mah. 490 Cad. YAMAÇ EVLERİ Sit. No: 21 C / 46 MAMAK / ANKARA

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskanlı olmasıgüvenlikli site içinde yeralması. sitede asansör, açık otopark, bahçe ve park, basket sahası, güvenlikli giriş, güvenlik kameraları, konut güvenliği, yangın ve duman dedektörü, çelik kapı, 24 saat güvenlik, kapalı devre video sistemi, oyun parkı, doğalgaz, su deposu, merkezi kablolu televizyon, jeneratör, uydu TV altyapısı, fiber optik İnternet altyapısı, hidrofor, İnternet hizmetlerinin olması avantajdır.

Açıklama

Portföyü %1,29 oranlı konut, %1,40 oranlı işyeri ve arsa kâr oranı avantajıyla teklif vererek avantajlı şekilde satın alabilirsiniz.

Özellikler: Taşınmaz Yamaçevler Sitesi içerisinde yer almakta olup, gayrimenkulün bulunduğu site 210 adet konuttan meydana gelmektedir. Proje; 3+1, 6+1 ve dubleks konut tiplerinden oluşmaktadır. Sitede; asansör, açık otopark, bahçe ve park, basket sahası, güvenlikli giriş, güvenlik kameraları, konut güvenliği, yangın ve duman dedektörü, çelik kapı, 24 saat güvenlik, kapalı devre video sistemi, oyun parkı, doğalgaz, su deposu, merkezi kablolu televizyon, jeneratör, uydu TV altyapısı, fiber optik İnternet altyapısı, hidrofor, İnternet hizmetleri mevcuttur. Basamak ve sahanlıklar mermer, duvarlar boyalıdır. Giriş kapısı alüminyum doğramalıdır. Bina ana girişi yerinde ve projesinde zemin kattan verilmiştir. 1.Bodrum kat: mekanik oda, teknik hol, depolar, ana elektrik odası, sığınak Zemin kat: giriş holü, 1,2,3,4 nolu meskenler, Normal katlar : ana yapıda yer alan 11 adet normal katın her birinde 4’er bağımsız bölüm olmak üzere blokta toplam 48 adet mesken yer almaktadır. Binadaki toplam kat sayısı 13 ( bodrum + zemin + 11 normal kat + çatı katı). 

Taşınmaz 46 nolu 'mesken' nitelikli taşınmaz; zemin kat ve kuzey cepheden sağlanan blok girişine göre 11. Kat, sol sol yan cephelerde konumludur. Projesinde 245m2 brüt kullanım alanı ve 35m2 teras alanına sahipken mahallinde 256m2 toplam brüt kullanım alanı 30m2 teras kullanım alanına sahiptir. Geniş salon, mutfak, 6 oda, 4 banyo, hol, 3 balkon ve teras hacimlerinden oluşmaktadır. İç mekan özelliği olarak; salon, antre, mutfak ve odaların zeminleri lamine parke, duvarları ve tavanları ise alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Mutfak dolabı lake tarzı ahşap doğrama olup tezgahı ise mermeritdir. Islak hacim zemin ve duvarları seramik kaplama olup; duşakabin ve hilton lavabo bulunmaktadır. Giriş kapısı çelik, iç bölüm kapıları amerikan panel, pencereler ise PVC dogramadır. Teras alanının zeminleri seramik kaplamadır. Isıtması dogalgaz yakıtlı kombi ısıtma sistemi ile sağlanmaktadır. taşınmaz: Taşınmaz zemin kat kuzey cepheden sağlanan ana blok girişine göre, 11.katta, sol köşe cephede konumlu olup kuzey-kuzeydoğu yönlerine cephelidir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım; Natoyolu Caddesi üzerinde güneydoğu istikamette ilerlerken sağa ayrılan 508. Sokak üzerinde 497. Sokağı geçtikten sonra sağ kolda yer alan 21 kapı numaralı Yamaçevler Sitesi içinde C Blokta konumludur. 

Not: 27.01.2014 tarih 58 sayılı Yapı Kullanma İzin Belgesi ve 07.01.2008 tarih 388 sayılı İlk Yapı Ruhsatı mevcuttur. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.