1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Mamak Türközü Mahallesi'nde İskanlı Ters Dubleks 75 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 75m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14748
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 75m2
Ada 37649
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
İskan Tarihi 16/09/2011
Ruhsat Tarihi 01/11/2011
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara İli, Mamak İlçesi, Türközü Mahallesi, 439.Sokak, Nida Apartmanı, No:10/1

Açıklama

Özellikler:   'Depolu Konut' nitelikli 1 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz, projesinde zemin kattan sağlanan bina girişine göre ön ve sağ yan (kuzey doğu) konumdadır. Konu taşınmaz mimari projesine göre zemin katta salon+ mutfak nişi, 1 oda, banyo, antre ve 1 balkon bölümlerinden oluşmakta olup brüt 38 m2, bodrum kat ise içeriden bağlantılı depo 37 m2 alanlı olmak üzere toplam brüt 75 m2 kullanım alanına sahiptir.

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 849m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. Bodrum katta: 1 nolu meskene ait depo, binaya ait depolar, sığınak, sayaç yeri, su deposu, Zemin katta: 1,2,3,4 nolu meskenler, kapıcı dairesi ve bina girişi, 1.katta: 5,6,7,8 nolu meskenler, 2.katta: 9,10,11,12 nolu meskenler, 3.katta: 13,14,15,16 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 16 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, Zemin kat seviyesinden, 439.Sokak üzerinde binaya bakıldığında sağ yan cepheden ve kuzeydoğu yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı mevcut olup asansör mevcut değildir. 

Ulaşım: Ankara İli, Mamak İlçesi, Türközü Mahallesi, 439.Sokak, Nida Apartmanı, No:10/1 posta adresinde yer almaktadır. Açık tarif olarak, Ziya Oralay Caddesi üzerinden doğu istikametinde ilerlenir. Arından sola 428.Caddeye, ardından sağa 342.Caddeye, ardından sağa 430.Sokağa, ardından sola 439.Sokağa girilir. Konu taşınmaz bu sokak üzerinde sol kolda yer alan 10 nolu Nida Apartmanının Zemin katındaki 1 nolu depolu meskendir.

Not: 01/11/2011 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi(iskanı) ve 16/09/2011 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.