Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Şahintepe'de 169 m2 Dubleks Daire

Şirketten 6 + 1 169m2

Özellikler

Tapu no 3896
Pafta -
Ada 36497
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şahintepe Mahallesi, 652.Sokak No: 4 Kat: 3. bağımsız bölüm no: 15 Mamak/Ankara

Açıklama

Ulaşım: Taşınmazın yer aldığı bina; Anadolu Caddesi üzerinden 652.Sokak’a girilip güneydoğu istikametinde yaklaşık 150 metre ilerlendiğinde sağ kol üzerinde yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde orta gelir düzeyine sahip ailelerce zemin katları ve normal katları konut amaçlı kullanılan 4-5 katlı apartmanlar bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede herhangi bir alt yapı problemi bulunmamakta ve belediye imkanlarından istifade etmektedir. Taşınmaza özel ve toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde; Türkoğlu İÖU, Akşemsettin Camii, Anadolu Caddesi ve Şahintepe Parkı yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım Anadolu Caddesi üzerinden dolmuşlar ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Dairenin bulunduğu bina 662 m2 arsa üzerine 3/B yapı sınıfında betonarme karkas inşaat tarzında ayrık nizamlı olarak yapılmış olup 3 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 8 katlıdır.  Bina dış cephesi sıva üzeri dış cephe boyası, kat sahanlıkları mermer, kat sahanlıkları duvarları saten alçı üzeri plastik boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Binaya giriş zemin kattan sağlanmaktadır. Bina bakımsızdır.

Satışa konu 15 bağımsız bölüm numaralı taşınmaz bina giriş kapısına göre arka tarafta yer almaktadır. Projesine göre brüt 169 m2 + 60 m2 teras kullanım alanlıdır. 3.katı 115 m2 kullanım alanlı olup 3 oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 3 balkon hacimlerinden, çatı katı 54 m2 + 60 m2 teras kullanım alanlı olup 3 oda, banyo, wc, hol ve 2 hacimlerinden oluşmaktadır.  Daire bakımsız durumda olup, kombi cihazı yer almamaktadır.

Dubleks daire kat mülkiyetine geçmiş olması, tamamlanmış altyapısı ve merkezi konumda yer alması açısından yatırım ve oturum amaçlı değerlendirilebilir. 

Not: Satışta + kdv doğmamaktadır. Tapu devir masrafları yarı yarıya paylaşılmaktadır.