Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Şahintepe Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 180m2

Özellikler

Tapu no 8680
Pafta 0
Ada 36518
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 12
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şahintepe Mahallesi, 683. Cadde, Doğan Aktaş Apartmanı, No: 42/16, Mamak/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Hocalı Caddesi üzerinde güney yönde ilerlerken Hocalı Caddesi ile 662. Sokak kesişiminden sağa 662. Sokağa dönüp, bu sokak üzerinde yaklaşık 200 metre batı istikametinde ilerledikten sonra, sola 683. Caddeye ilerleyerek sağlanmaktadır. Taşınmaz 683. Cadde üzerinde güney cephe doğrultusunda sağ kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle, zemin katı ve üst katları konut amaçlı kullanılan yapılar yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Güneş Parkı, Şehitler Camii ve Hocalı Caaddesi yer almaktadır. Bölgenin yol, su, elektrik, doğalgaz ve kanalizasyon altyapı çalışmaları tamamlanmış olup, toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım imkanı bulunmaktadır.
Özellikler: 16 bağımsız bölüm nolu çatı aralı mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 3. normal katında, 683.Cadde cephe hattına göre sağ arka 
cephede, bina girişine göre sol yan ve sol arka cephede konumlu olup, kuzey ve batı cephe mesken niteliğindedir. Projesine göre brüt: 155 m2 + 45 m2 teras kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz, 3. normal katta; 110 m2 kullanım alanı ile antre/hol + 3 oda + 1 salon + 1 mutfak + 1 WC + 2 balkon hacimlerinden, çatı katta; 45 m2 kullanım alanı ile hol + 2 oda + 1 banyo ve 45 m2 kullanım alanı ile teras hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın iç hacimleri görülememiş olup iç mekan özellikler tespit edilememiştir. Taşınmazın mahallen 25 m2 ek alan kazanımı ile 180 m2 mevcut alana sahip olduğu bilgisi edinilmiştir.
Taşınmazın bulunduğu bina IIIB yapı sınıfında, ayrık nizamda, 3 bodrum + zemin + 3 normal kat + çatı kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Bina toplam 17 adet mesken ve 2 adet dükkandan meydana gelmektedir. Binanın tüm cepheleri akrilik esaslı boyalıdır. Girişi 683 Cadde cephe hattına göre zemin kat yan(Güney) cepheden sağlanmaktadır. Binanın kapalı otoparkı bulunmakla birlikte asansörü bulunmamaktadır. Binanın giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama, iç zeminleri girişte ve sahanlıklarda mozaik plak kaplama, merdiven korkulukları ise demir doğrama imalattır. Bina 12 yaşındadır. 
Not: 16/02/2010 tarihli yapı kullanma izni bulunmaktadır.