COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Şahintepe Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 112m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12176
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 112m2
Ada 36467
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şahintepe Mh, 641.Cadde, Arcan Apt, No:4/7 Mamak/Ankara

Açıklama

3 oda salon 112 m2 ARA KAT daire
Özellikler: Gayrimenkul, binanın 1. normal katında yer alan, bina girişine göre sol arka cephede konumlu, 7 bağımsız bölüm numaralı, güney ve doğu cepheli meskendir. Onaylı mimari projesine göre 112,00 m² brüt kullanım alanında, 3 oda, 1 salon, 1 antre, 1 mutfak, 1 banyo, 1 wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Meskenin girişinde çelik kapı mevcut olup giriş ve koridor zeminleri seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır. Salonun ve odaların zeminleri parke kaplı olup bu bölümlerin duvarları saten boyalıdır. Mutfakta lamine dolap grubu ve mermer tezgâh mevcut olup zemini ve duvarlarının tamamı seramik kaplıdır. Meskenin ıslak zeminlerinin tamamı seramik kaplı olup, banyosunda ayaklı lavabo, klozet ve açık duş alanı, wc de ise alaturka tuvalet ve asma lavabo mevcuttur. Meskenin iç kapıları ahşap panel, pencereleri ahşap doğrama ve çift camlıdır. Meskende ısınma ve sıcak su ihtiyacı doğal gazlı kombi ile sağlanmaktadır.
Ana gayrimenkul; 1057.00 m² yüz ölçümüne sahip 36467 ada 11 parsel üzerinde ayrık nizamda, 3/B yapı sınıfında, 
betonarme karkas sistemde, 1 bodrum + zemin + 3 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Bina girişi, zemin kat kotundan, 641. Sokağa göre ön cepheden, kuzey yönünden sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelere göre; binanın tüm dış

cepheleri normal dış cephe boyalıdır. Bina girişinde demir doğrama kapı mevcut olup, giriş, koridor zeminleri, merdiven basamakları karo mozaik kaplı, duvarları plastik boyalıdır. Binanın çevresinde açık otopark alanları mevcut olup, çevre düzenlemesi tamdır. Onaylı mimari projesine göre binanın, 1. bodrum katında otopark, sığınak, teknik hacimler ve 1 adet 2. Sınıf pide ve kebap salonu, zemin katında; kapıcı dairesi ve 4 adet mesken, diğer normal katların her birinde 5 er adet mesken bulunmakta olup bina toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza ulaşım, bölgedeki belediye-­özel toplu taşıma araçları ile kolaylıkla 
sağlanmaktadır. İlçenin eski yerleşim bölgelerinden biri olan ve yapılaşmasını tamamlamış olan yakın çevrede yer alan yapılar genellikle eski görünümlüdür. Son yıllarda eski yapılar yerlerini yeni ve modern görünümlü binalara bırakmaya başlamıştır. Bölgenin ana arterlere yakın konumda olması, sosyal alanların yeterli seviyede olması, yapı kalitesine bağlı olarak gayrimenkul fiyatlarının orta gelir grubuna uygun olması gibi olumlu nedenler bölgeye olan talebi canlı tutmaktadır.
Not: 02/03/2007 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.