Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Ankara Mamak Küçük Kayaş Mahallesi'nde Natamam 2+1 Daire

Bankadan 2 + 1 57m2

Özellikler

Tapu no 11106
Ada 35637
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 3
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Küçük Kayaş Mahallesi 1806. Sokak, No: 14/7, Mamak/ ANKARA

Ankara Mamak Küçük Kayaş Mahallesi'nde Natamam 2+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Sağduyu Caddesinde doğu istikametinde ilerlerken sola 1793/1. Sokağa dönüldükten sonra sağa 1806. Sokağa girilerek sağlanmaktadır. Taşınmaz 1806. Sokağa bu yönden girildiğinde yaklaşık 170 m ileride sağ kolda yer almaktadır.

Özellikler: Taşınmaz, zemin katta bina girişine göre ön ve sağ yan cephede (kuzeydoğu) konumlu bulunmaktadır. Taşınmazda salon ve oda bölümlerinde zemin şap, duvarlar ince sıvadır. Islak hacminin zemin ve duvarları şap olup vitrifiye ve armatürler henüz monte edilmemiştir. Meskenin dış kapısı çelik kapı, iç kapılar henüz monte edilmemiş olup pencer pwc doğramadır. Değerleme konusu taşınmaz projesine ve mevcut durumuna göre 2 oda, salon, antre, hol, mutfak, 1 banyo ve wc alanlarından oluşmaktadır. Değerlem konusu taşınmaz projesine göre brüt 56 m2 ve mevcut durumuna göre brüt 57 m2 alanlıdır. Taşınmazın projesinden farklı olarak mahallinde mutfak hacminden çıkışı sağlanan yaklaşık 1 m2 lik balkon alanı oluşturulmuştur. Ayrıca taşınmazın yasal alanı içerisinde hol hacminin bir kısmı sandık odasına eklenmiştir. Taşınmazın %81 oranında inşaat bitmişlik seviyesine sahip olduğu gözlenmiştir.

Bina, 550,00 m2 yüzölçümüne sahip 35637 ada, 2 parsel üzerinde ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, 3/B yapı sınıfında, 3 bodrum + zemin + 3 normal olarak inşa edilmiştir. Binanın 3. Bodrum katında otopark, su sayaç yeri, sığınak; 2. Bodrum katında 2 adet mesken, kapıcı dairesi;1.Bodrum katında 3 adet mesken; zemin katında 3 adet mesken ve bina girişi; 1. Normal kat dahil olmak üzere katların her birinde 3'er adet mesken bulunmakta olup bina toplamda 17 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden ve 1806. Sokağa göre, sol yan cepheden sağlanmakta olup giriş, koridor ve merdiven zeminleri mermer plak kaplı, duvarları boyalıdır. Binanın arkasında açık otopark alanı ve iç kısmında asansörü mevcut olup çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina kısmen bakımlıdır.

Not: 23.03.2012 Tarihli Yapı Ruhsat Belgesi mevcuttur. Taşınmazın mevcut durumda inşaatının devam etmediği görülmüştür.