COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Kazım Orbay Mahallesi'nde 2+1 91 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 91m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16126
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 91m2
Ada 36880
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 21
Kat Sayısı 4
Ruhsat Tarihi 18.08.2000
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kazım Orbay Mahallesi 340. Sokak Korkmaz Apartmanı Giriş No: 3 Kat No: -1 Daire No: 6 6260 Mamak/Ankara

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz kat irtifakı projesine göre ana gayrimenkulün 1. Bodrum katında, bina girişine göre sağ yan ve ön cephede yer alan 6 bağımsız bölüm numaralı güneydoğu cepheli meskendir. Gayrimenkul onaylı mimari projesine göre yaklaşık 91,00 m2 brüt kullanım alanına sahip olup 2 oda, 1 salon, 1 mutfak, 1 antre, 1 banyo, 1 wc ve 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır.

Ana gayrimenkul kat irtifakı mimari projesine göre 2 bodrum, zemın, 3 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 6 kat ve 22 bagımsız bölümden ibarettir. Binanın, 2. Bodrum katında 2 adet mesken, sığınak, su deposu ve kapıcı dairesi, 1. Bodrum katı dahil diğer tüm katlarında 4 er adet mesken yer almaktadır. Bina girişi 340. Sokak cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binanın dış cepheleri ısı yalıtım üzeri akrilik esaslı dış cephe boyalıdır. Binanın arka cephesinde açık otopark alanı mevcut olup asansör imkanı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Kazım Orbay Mahallesi 340. Sokak Korkmaz Apartmanı Giriş No: 3 Kat No: -1 Daire No: 6 6260 Mamak/Ankara adresinde konumludur. Merkezi bir konumda yer almakta olup toplu taşıma duraklarına yakın mesafededir.

Not: 18.08.2000 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.