Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Mamak Harman'da 3+1 81 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 81m2

Özellikler

Tapu no 5446
Pafta 0
Ada 51079
Parsel 7
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Harman Mahallesi, 171/7 SOKAK, NO: 9/5 MAMAK / ANKARA

Açıklama

Ulaşım: Söz konusu taşınmaza ulaşım için, bölgenin ana arterlerinden Mamak Caddesi üzerinde doğu yönünde 19 Mayıs Bulvarı istikametinde ilerlerken, Tıp Fakültesi caddesi kavşağından sola dönülür. 180metre ilerlenip sola Ahmet Akbaş caddesine dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 150 metre ilerlenip sola 171/7 sokağa devam edilir. Değerleme konusu taşınmaz bu sokakta yaklaşık 90metre ileride sol kolda konumludur. Taşınmaz ekonomik açıdan alt­orta gelir seviyesine sahip kesimlerce tercih edilen ayrık nizamda inşa edilmiş 4­ 5 katlı binalar ile gecekonduların yer aldığı bölgede konumludur. Yakın

çevresinde Mamak ortaokulu, Mamak Caddesi, Necmettin Erbakan Kültür Merkezi, Mamak Kaymakamlığı ve Mamak Belediyesi yer almaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım şehir içi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmekte olup ulaşımı rahattır.

Özellikler: Bina girişi projesine uygun olarak doğu cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dışı pembe renkli dış cephe boyalıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama olup camlıdır. Bina rüzgarlığı ahşap ve camlı, merdiven basamakları ile sahanlıkları ise mermer kaplıdır. Binada asansör bulunmamakta olup ısınma sistemi doğalgaz yakıtlı kombi kaloriferdir. Söz konusu taşınmaz, 1.bodrum kat, 5 bağımsız bölüm numaralı mesken olup, bina girişine göre sol tarafta, güney ve doğu cephelidir. Taşınmazın onaylı mimari projesine göre; 3 oda, salon, mutfak, antre, 2 balkon, wc ve banyo hacimlerinden oluşmakta olup, yaklaşık 81 m2 bürüt alana sahiptir. Bankanın bilgisi dahilinde taşınmazın içerisi görülememiş olup, projesine alan ve planlama olarak uygun olup olmadığı tespit edilememiştir. Projesine uygun olduğu varsayımı ile proje ölçüleri üzerinden değerlemesi yapılmış olup iç özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir.