COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Harman Mahallesinde Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 131m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12860
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 131m2
Ada 37200
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 21

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara, Mamak , Harman Mahallesi, 168. Sokak 6/21

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 3 katlı binanın 3. katında yer alan 21 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz salon, 4 oda, 1 mutfak, 3 balkon ve 2 banyodan oluşmaktadır. Taşınmaza girilmediğinden iç özellikleri tespit edilememiştir. Bina girişine göre sağ ön yan cephede köşe konumlu ve cepheleri batı ve güneye bakmaktadır.
Ana taşınmaz, betonarme yapı cinsinde, 4 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 4.,3.Bodrum katta : 2 şer adet mesken, sığınak, su deposu 2.,1.Bodrum katta: 3 er adet mesken, Zemin katta: Enerji odası, garaj, 2 adet mesken, bina girişi 1.,2.Normal katta: 3 er adet mesken 3.Normal katta: 4 adet çatı aralı mesken bulunmaktadır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır. 
Ulaşım: Taşınmaza, 168.Sokak üzerinde bulunan taşınmazın yer aldığı bina Abdülhakhamit Caddesi ve Mamak Caddesine yani Minibüs Yolu’ na yakın konumda ara parselde yer almaktadır. Mamak Belediyesi Önü Metro Durağına 1 km mesafede yer alan taşınmazın yakın çevresinde Mamak Belediyesi ve Mamak Kaymakamlığı bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde mesken olarak kullanılan ayrık nizamlı 3-4 katlı ve 6 -12 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.