COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Harman Mahallesinde 149 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 149m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12865
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 149m2
Ada 37200
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 22

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara, Mamak , Harman Mahallesi, 168. Sokak 6/22

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 3 katlı binanın 3. katında yer alan 22 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz, 1 salon, 4 oda, 1 mutfak, 3 balkon ve 2 banyodan oluşmaktadır. Taşınmaza girilmediğinden iç özellikleri tespit edilememiştir. Yasal kullanım alanı 149 m2' dir. Bina girişine göre sol ön yan cephede köşe konumlu ve cepheleri batı ve kuzeye bakmaktadır.
Ana taşınmaz, betonarme yapı cinsinde, 4 bodrum, zemin, 3 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. 4.,3.Bodrum katta : 2 şer adet mesken, sığınak, su deposu 2.,1.Bodrum katta: 3 er adet mesken, Zemin katta: Enerji odası, garaj, 2 adet mesken, bina girişi 1.,2.Normal katta: 3 er adet mesken 3.Normal katta: 4 adet çatı aralı mesken bulunmaktadır. Çıplak gözle yapılan incelemede deprem hasarına rastlanılmamıştır. 
Ulaşım: Taşınmaza, 168.Sokak üzerinde bulunan taşınmazın yer aldığı bina Abdülhakhamit Caddesi ve Mamak Caddesine yani Minibüs Yolu’ na yakın konumda ara parselde yer almaktadır. Mamak Belediyesi Önü Metro Durağına 1 km mesafede yer alan taşınmazın yakın çevresinde Mamak Belediyesi ve Mamak Kaymakamlığı bulunmaktadır. Taşınmazın çevresinde mesken olarak kullanılan ayrık nizamlı 3-4 katlı ve 6 -12 katlı binalar bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tam olup ulaşım imkanları kolaydır.